Podijeli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Google+
E-mail
Početna Impressum

Impressum

IZDAVAČ UPRAVA
Regionalni tjednik d.o.o.
Zdenka Jagić
Svilarska 2 Sandra Hrman
42000 Varaždin  
   
GLAVNI UREDNIK
ZAMJENICE GLAVNOG UREDNIKA
Josip Novak, jnovak@regionalni.com Vesna Margetić-Slatki, vmargetic@regionalni.com
  Irena Harači Pintarić, iharaci@regionalni.com
   
UREDNIK PORTALA SURADNICI
Ivan Tomašković, ivan@regionalni.com Damir Ivančić
  Denis Peričić
NOVINARI Maja Grbić Alimanović
Višnja Gotal, vgotal@regionalni.com Dalibor Flajpan
Mirna Grabar, mgrabar@regionalni.com Robert Peharda
   
GRAFIČKA REDAKCIJA FOTOREPORTER
Vlatka Lešić, vlatka@regionalni.com Ivan Agnezović
Mirta Brozičević, mirta@regionalni.com foto@regionalni.com
Andreja Krobot, andreja@regionalni.com  
Marta Konjačić, mkonjacic@regionalni.com  
   
PRODAJA MALI OGLASI
Zdenka Jagić, voditeljica prodaje Ljiljana Simić
zjagic@regionalni.com ljsimić@regionalni.com
marketing@regionalni.com malioglasi@regionalni.com
Tel. +385 42 290 778 Tel: +385 42 290 774
Sanja Đurkas  
sdurkas@regionalni.com  
Tel: 042/290-781  
   
REDAKCIJA  
Tel: +385 42 290 777  
Fax: +385 42 290 775  
   

 

Varaždin (prije 9h 47min)

Četvrtak
25.05.2017
14°C   20°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Petak
26.05.2017
10°C   20°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Subota
27.05.2017
10°C   22°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Nedjelja
28.05.2017
11°C   20°C

Valuta Kupovni Srednji Prodajni
CHF 6.814821 6.835317 6.855842
EUR 7.425393 7.447736 7.470101
USD 6.661249 6.681321 6.701335
Valuta Kupovni Srednji Prodajni
GBP 8.685607 8.711712 8.737822
JPY 6.035804 6.053965 6.072125
CAD 4.907879 4.922665 4.937418

Prijava