Podijeli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Google+
E-mail
Početna Impressum

Impressum

IZDAVAČ UPRAVA
Regionalni tjednik d.o.o.
Zdenka Jagić
Svilarska 2 Sandra Hrman
42000 Varaždin  
   
GLAVNI UREDNIK
ZAMJENICE GLAVNOG UREDNIKA
Josip Novak, jnovak@regionalni.com Vesna Margetić-Slatki, vmargetic@regionalni.com
  Irena Harači Pintarić, iharaci@regionalni.com
   
UREDNIK PORTALA SURADNICI
Ivan Tomašković, ivan@regionalni.com Damir Ivančić
  Denis Peričić
NOVINARI Maja Grbić Alimanović
Višnja Gotal, vgotal@regionalni.com Dalibor Flajpan
Mirna Grabar, mgrabar@regionalni.com Robert Peharda
   
GRAFIČKA REDAKCIJA FOTOREPORTER
Vlatka Lešić, vlatka@regionalni.com Ivan Agnezović
Mirta Brozičević, mirta@regionalni.com foto@regionalni.com
Andreja Krobot, andreja@regionalni.com  
Marta Konjačić, mkonjacic@regionalni.com  
   
PRODAJA MALI OGLASI
Zdenka Jagić, voditeljica prodaje Ljiljana Simić
zjagic@regionalni.com ljsimić@regionalni.com
marketing@regionalni.com malioglasi@regionalni.com
Tel. +385 42 290 778 Tel: +385 42 290 774
Sanja Đurkas  
sdurkas@regionalni.com  
Tel: 042/290-781  
   
REDAKCIJA  
Tel: +385 42 290 777  
Fax: +385 42 290 775  
   

 

Varaždin (prije 13h 40min)

Nedjelja
25.06.2017
19°C   30°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Ponedeljak
26.06.2017
18°C   27°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Utorak
27.06.2017
16°C   30°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Srijeda
28.06.2017
22°C   32°C

Valuta Kupovni Srednji Prodajni
CHF 6.810736 6.831208 6.851708
EUR 7.390983 7.413228 7.435497
USD 6.628618 6.648583 6.668534
Valuta Kupovni Srednji Prodajni
GBP 8.429287 8.454658 8.479966
JPY 5.966374 5.984297 6.002257
CAD 5.003853 5.018921 5.033979

Prijava