Podijeli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Google+
E-mail
Početna Impressum

Impressum

IZDAVAČ UPRAVA
Regionalni tjednik d.o.o.
Zdenka Jagić
Svilarska 2 Sandra Hrman
42000 Varaždin  
   
GLAVNI UREDNIK
ZAMJENICA GLAVNOG UREDNIKA
Josip Novak, jnovak@regionalni.com Irena Harači Pintarić, iharaci@regionalni.com
   
UREDNIK PORTALA SURADNICI
Ivan Tomašković, ivan@regionalni.com Damir Ivančić
  Denis Peričić
NOVINARI Maja Grbić Alimanović
Višnja Gotal, vgotal@regionalni.com Dalibor Flajpan
Mirna Grabar, mgrabar@regionalni.com Robert Peharda
   
GRAFIČKA REDAKCIJA FOTOREPORTER
Vlatka Lešić, vlatka@regionalni.com Ivan Agnezović
Mirta Brozičević, mirta@regionalni.com foto@regionalni.com
Andreja Krobot, andreja@regionalni.com  
Marta Konjačić, mkonjacic@regionalni.com  
   
PRODAJA MALI OGLASI
Zdenka Jagić, voditeljica prodaje Ljiljana Simić
zjagic@regionalni.com ljsimić@regionalni.com
marketing@regionalni.com malioglasi@regionalni.com
Tel. +385 42 290 778 Tel: +385 42 290 774
Sanja Đurkas, sdurkas@regionalni.com  
Tel: 042/290-781  
Renato Vuk, rvuk@regionalni.com  
   
REDAKCIJA  
Tel: +385 42 290 777  
Fax: +385 42 290 775  

 

 

 

 

Varaždin (prije 19h 38min)

Srijeda
20.09.2017
12°C   13°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Četvrtak
21.09.2017
7°C   16°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Petak
22.09.2017
4°C   17°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Subota
23.09.2017
6°C   19°C

Valuta Kupovni Srednji Prodajni
CHF 6.503177 6.522732 6.542319
EUR 7.456677 7.479096 7.501538
USD 6.253244 6.27207 6.290891
Valuta Kupovni Srednji Prodajni
GBP 8.476085 8.501594 8.527112
JPY 5.662867 5.679914 5.696967
CAD 5.134735 5.150179 5.165636

Prijava