Podijeli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Google+
E-mail
Početna Impressum

Impressum

IZDAVAČ UPRAVA
Regionalni tjednik d.o.o. Sandra Hrman
Svilarska 2  
42000 Varaždin  
   
GLAVNI UREDNIK
ZAMJENICA GLAVNOG UREDNIKA
Josip Novak, jnovak@regionalni.com Irena Harači Pintarić, iharaci@regionalni.com
   
UREDNIK PORTALA SURADNICI
Ivan Tomašković, ivan@regionalni.com Damir Ivančić
  Denis Peričić
NOVINARI Maja Grbić Alimanović
Višnja Gotal, vgotal@regionalni.com Dalibor Flajpan
Mirna Grabar, mgrabar@regionalni.com  
Robert Peharda, rpeharda@regionalni.com  
   
GRAFIČKA REDAKCIJA FOTOREPORTER
Vlatka Lešić, vlatka@regionalni.com Ivan Agnezović
Mirta Brozičević, mirta@regionalni.com foto@regionalni.com
Andreja Krobot, andreja@regionalni.com  
Marta Konjačić, mkonjacic@regionalni.com  
   
PRODAJA MALI OGLASI
Zdenka Jagić, voditeljica prodaje Ljiljana Simić
zjagic@regionalni.com ljsimić@regionalni.com
marketing@regionalni.com malioglasi@regionalni.com
Tel. +385 42 290 778 Tel: +385 42 290 774
Sanja Đurkas, sdurkas@regionalni.com  
Tel: 042/290-781  
Renato Vuk, rvuk@regionalni.com  
   
REDAKCIJA  
Tel: +385 42 290 777  
Fax: +385 42 290 775  

 

 

 

 

Varaždin (prije 22h 45min)

Četvrtak
19.10.2017
6°C   13°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Petak
20.10.2017
5°C   20°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Subota
21.10.2017
8°C   17°C

Varaždin (upravo objavljeno)

Nedjelja
22.10.2017
9°C   15°C

Valuta Kupovni Srednji Prodajni
EUR 7.48363 7.506155 7.528646
CHF 6.511264 6.530868 6.550461
USD 6.368859 6.388021 6.407217
Valuta Kupovni Srednji Prodajni
GBP 8.442737 8.468118 8.493507
JPY 5.676303 5.693367 5.710468
CAD 5.081946 5.09723 5.112527

Prijava