Twitter
LinkedIn
Google+
E-mail
Početna SPORT Dubravka-Zagorac pobjedom protiv Ivančice proslavila naslov jesenskog prvaka

1. ŽNL

Dubravka-Zagorac pobjedom protiv Ivančice proslavila naslov jesenskog prvaka

Jesenski prvak Dubravka - Zagorac u posljednjem jesenskom kolu  1. ŽNL svladala je Ivančicu 3:1.

Bio je to ujedno i sraz vodeće i šestoplasirane momčadi.  Domaćin je u Turčinu poveo preko Nikole Špicera u 15., isti igrač zabio je i u 48. minuti, a na 3:0 povisio je Marko Hrebak u 76. minuti. Konačnih 3:1 postavio je David Magdić golom u 90. minuti.

U preostalim utakmicama 13. kola Rudar 47 je bio bolji od Lepoglave 4:1, Plitvica je u Selniku istim rezultatom svladala šemovečku Mladost , Zadrugar je slavio protiv Obreša 3:2, margečanska Mladost pobijedila je Podravac Kitro 2:0, dok je cestički Polet u derbiju kola svladao Dravu 2:1.

Do minimalne pobjede stigla je Budućnost koja je s 1:0 bila bolja od Poleta u Tuhovcu.