Twitter
LinkedIn
Google+
E-mail
Početna SPORT FOTO Bočkaj u finalu Pan kupa 'uništio' varaždinsku ekipu Art metali Junajted

Centar Škudar pobjednik

FOTO Bočkaj u finalu Pan kupa 'uništio' varaždinsku ekipu Art metali Junajted

Centar Škudar iz Novog Golubovca pobjednik je 37. Otvorenog prvenstva Grada Varaždina u malom nogometu pod nazivom Pan kup.

U finalu su Zagorci svladali varaždinsku ekipu Art metali Junajted s 3:1. Već nakon prvog dijela ekipa Centar Škudar vodila je 2:0. Oba puta zabio je Petar Bočkaj s 10 metara u 15. i 20. minuti.  U drugom poluvremenu Junajted je pritisnuo i pritisak im se isplatio u 30. minuti kada je Mišel Simon odbijenu loptu sa šest metara zakucao u mrežu.

Ipak na kraju do izjednačenja nisu stigli, već su malonogometaši iz Novog Golubovca slavili s 3:1. Zabio je ponovno Bočkaj u 37. minuti nakon jednog kontra napada.

- Ispali su favoriti, a ostali smo mi mali, koji smo na kraju iskoristili šansu. Svatko se nada pogocima u finalu, a moji su odlučili – rekao je Bočkaj, inače igrač Lokomotive, koji je ujedno proglašen i najboljim igračem turnira.  Najboljim vratarem proglašen je Saša Dreven iz drugoplasirane ekipe.

Igrali srcem i atraktivno

- Centar Škudar je zasluženo slavio. Zaslužili smo finale. Igrali smo atraktivno, srcem i finale varaždinskog turnira nam je glavna nagrada za cijelu prošlu godinu – rekao je Saša Dreven.

Najbolji strijelac seniorskog dijela turnira je Saša Hojski iz MNK Črešnjevo s devet golova. Črešnjevo je na kraju osvojilo četvrto mjesto budući da je izgubilo u utakmici za treće mjesto od Hudek Trgotransa rezultatom 5:1.

Kod veterana Hudek Trgotrans je osvojio prvo mjesto pobijedivši u finalu ekipu A.C.C. Mravlinac & Zloćo i prijatelji 3:1. U susretu za treće mjesto Saluti Bau je svladao ekipu Bilikum petkom nakon produžetaka 2:0. Najbolji igrač kod veterana je Mato Čuljak iz pobjedničke ekipe, najbolji vratar Ivica Apostolovski iz ekipe Bilikum petkom, a najbolji strijelac je Lepoglavčan Zdravko Frketin s osam golova.