E-mail
Početna SPORT Varaždinski rukometaši do minimalnog slavlja kod Metalca

Vrijedna pobjeda

Varaždinski rukometaši do minimalnog slavlja kod Metalca

Rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 u drugom kolu Lige za ostanak slavili su kod Metalca 33:32.

Do desete minute Varaždinci su se polako počinje odvajati i maksimalnih plus tri imali su u 19. minuti (8:11). Domaćin je vrlo brzo smanjio zaostatak stigao na samo gol zaostatka. U posljednjim minutama prvog dijela Metalac je serijom 4:0 preuzeo vodstvo i na odmor otišao rezultatom 17:15.

U drugom poluvremenu varaždinski rukometaši su se približali i serijom 4:0 preuzeli vodstvo (21:23). Kasnije su otišli na plus četiri. Nakon time outa gostujuće ekipe Metalac se probudio u 56. minuti stigao na samo pogodak zaostatka. Zanimljiva završnica donijela je gol za golom, a na kraju završava 33:32.

Najraspoloženiji u varaždinskim redovima bio je Bruno Vili Zobec s osam golova.