Nogometaši Varteksa su s 1:0 poraženi na gostovanju u Bjelovaru, u susretu 9. kola Treće hrvatske nogometne lige Sjever. Pogodak vrijedan tri boda za domaćine je zabio Tomislav Pleić u 41. minuti iz kaznenog udarca.

U nastavku susreta imali su Varaždinci nekoliko prilika za izjednačenje, ali se obranama istaknuo vratar Bjelovara.

Polet je u Svetom Martinu na Muri u susjedskom derbiju ugostio Rudar iz Murskog Središća. Gosti su poveli u 72. minuti golom Filipa Škvorca. Na 1:1 je izjednačio Marko Šarić u 83. minuti, a tri minute kasnije konačnih 2:1 za Rudar postavlja Roberto Skoliber.

Parovi 10. kola: Varteks – Polet, Rudar – Tehničar, Papuk – Podravina, Graničar – Bjelovar, Mladost (Ž) – Podravac, Radnik – Virovitica.