FOTOIlustracija

Nogometaši Varteksa upisali su vrijednu pobjedu na gostovanju u Virju kod momčadi Podravca, u utakmici 7. kola 3. hrvatske nogometne lige. Varaždinci su slavili s 3:2. Iako su domaćini poveli već u 7. minuti, samo četiri minute kasnije Šoštarić izjednačuje na 1:1. U 27. minuti prednost Varteksu donosi Sušac. Na odmor se ipak odlazi izjednačenim rezultatom jer u 45. minuti domaći igrači pogađaju za 2:2. Pobjedu Varteksu donosi Vuković golom u 74. minuti.

Rudar je u Murskom Središću s visokih 4:1 bio bolji od ludbreške Podravine, dok je Polet odigrao 1:1 na gostovanju u Bjelovaru. Svetomartinska momčad je povela u 53. minuti preko Tomislava Medveda, a bod Bjelovaru donio je Hajdarović u 60. minuti.

U sljedećem kolu Varteks dočekuje Bjelovar, Podravina će u Ludbregu ugostiti Polet, dok Rudar kod kuće igra protiv Papuka.