FOTOIlustracija

Nogometaši Bednje slavili su s visokih 6:3 u susretu 3. kola 4. HNL Čakovec-Varaždin protiv Dinama iz Domašinca.

Bednja je već u 14 minuti imala vodstvo od 2:0, zahvaljujući strijelcima Robertu Bregoviću i Ivanu Režiću, koji zabija iz kaznenog udarca. No, rano vodstvo kao da je uspavalo domaćine pa gosti prvu u 44. minuti smanjuju na 2:1 golom Stjepana Igreca, a samo što je započelo drugo poluvrijeme i poravnavaju rezultat preko Stjepana Krznara. Ali niti to nije bilo sve od Dinama te u 54. minuti Igrec drugim pogotkom dovodi svoju momčad u vodstvo od 3:2.

Rezultatski preokret trgnuo je domaćina pa Bregović svojim drugim pogotkom u 60. minuti poravnava rezultat na 3:3. A da bodovi ostanu na domaćem travnjaku pobrinuo se Ante Kulji s dva gola i Marin Ivančić za konačno slavlje od 6:3.

Jalžabet i Dubravka-Zagorac podijeli su bodove odigravši 2:2. Domaćini su vodili u dva navrata preko Luke Ljubeka i Nenada Hanca, dok je za Dubravku-Zagorac dva puta precizan bio Petar Conjar.

Još u subotu Ivančica je s minimalnih 1:0 pogotkom Marka Žuličeka slavila u gostima protiv Omladinca, dok je Mladost Komet u Prelogu bila bolja od Mladosti iz Svete Marije rezultatom 2:1.

Rezultati 3. kola: Omladinac – Ivančica 0:1, Mladost Komet – Mladost (SM) 2:1, Nedelišće – Dinamo (P) 0:1, Sloga – Nedeljanec 3:2, Jalžabet – Dubravka-Zagorac 2:2, Međimurec – Zelengaj 8:0, Bednja – Dinamo (D) 6:3.

Parovi 4. kola: Dinamo (P) – Međimurec, Mladost Komet – Nedelišće, Mladost (SM) – Ivančica, Dinamo (D) – Sloga, Dubravka-Zagorac – Omladinac, Zelengaj – Bednja, Nedeljanec – Jalžabet.