Momčad Bednje, vodeći sastav 4. HNL Čakovec-Varaždin, odigrala je tek 0:0 na gostovanju u Jalžabetu. Njihovo posrtanje iskoristila je Ivančica, koja je na domaćem travnjaku s 2:1 slavila protiv Nedelišća.

Ivančica je povela u 60. minuti zahvaljujući strijelcu Nevenu Vukmanu. Gosti uspijevaju izjednačiti samo devet minuta kasnije preko Patrika Kirića. Vrijednu pobjedu domaćinu, kojom se Ivančica primakla vodećoj Bednji na svega tri boda zaostatka, osigurao je Dominik Božak u 86. minuti iz kaznenog udarca.

Bez pobjednika je odigrano i u Nedeljancu, gdje je istoimeni domaćin dočekao Dinamo iz Palovca. Domaćini su poveli u 18. minuti preko Dominika Matučeca, dok je izjednačenja Dinamu osigurao Ladislav Nađ, pogotkom u 32. minuti.

Zeljko Joksimovic

Rezultati 11. kola: Ivančica – Nedelišće 2:1, Omladinac – Međimurec 4:2, Sloga – Mladost (SM) 1:1, Jalžabet – Bednja 0:0, Dinamo (D) – Zelengaj 1:1, Dubravka-Zagorac – Mladost Komet 0:4, Nedeljanec – Dinamo (P) 1:1.

Parovi 12. kola: Nedelišće – Dubravka-Zagorac, Dinamo (P) – Dinamo (D), Mladost Komet – Nedeljanec, Sloga – Jalžabet, Bednja – Omladinac, Međimurec – Ivančica, Mladost (SM) – Zelengaj.