Odigrano je prvih pet utakmica 21. kola Četvrte nogometne lige Čakovec-Varaždin.

Varteks je kao domaćin sa 7:0 deklasirao Novi Marof. Već do poluvremena Varaždinci su imali veliku prednost od 4:0. Pogotke su redom zabijali Matija Kuhar (20. minuta), Tihomir Šoštarić (22, 11 metara), Romano Nježić (32) i Veldin Karić (35). Karić je i nastavak susreta otvorio golom u 49. minuti. Do kraja utakmice precizni su bili Matija Šenkiš te još jednom Šoštarić.

Vodeći Polet odigrao je tek 1:1 na gostovanju u Prelogu protiv Mladosti Kometa. Svetomartinski nogometaši do vodstva su stigli u 33. minuti preko Nikole Ferlina, a za iznenađenje se pobrinuo Denis Golubić koji domaćinima donosi izjednačenje u 85. minuti.

Bednja je kod kuće s minimalnih 1:0 bila bolja od Nedelišća zahvaljujuću golu Martina Šinjorija, a istim rezultatom su slavili i igrači Sloge u gostima kod Rudara. Strijelac pobjedničkog gola bio je Fabricio Cruz de Souza s 11 metara u 42. minuti.

Omladinac i Dubravka-Zagorac odigrali su 0:0.

U nedjelju, 14. travnja (16.30 sati), igraju: Pušćine – Dinamo, Nedeljanec – Međimurec, Jalžabet – Podravina.