FOTOarhiva

Nakon 12 odigranih kola vodeća Bednja dodatno se odlijepila od pratitelja u 4. HNL Čakovec-Varaždin.

Beletinčani su kod kuće svladali Omladinac iz Novog Sela Rok s 1:0 i upisali desetu pobjedu u prvenstvu. Jedini gol za momčad iz Beletinca zabio je Ante Kulji u 81. minuti.

Drugoplasirani Ivančani poraženi su kod Međimurca s 2:1 pa se Bednja odlijepila na šest bodova prednosti. Međimurac je u vodstvo doveo Marsel Štrukelj, na 2:0 je povisio Marin Krajina u 51., da bi konačni rezultat postavio Dominik Božak u 63. minuti.

U preostalim utakmicama Mladost u Sv. Mariji bila je bolja od Zelengaja s 3:0, Jalžabet je pobijedio Slogu u Čakovcu s 3:1, dok je Nedelišće s 4:0 deklasiralo Dubravku-Zagorac.

Dva susreta 12. kola završila su 1:1. Tim rezultatom završila je utakmica Dinama iz Palovca i domašinečkog Dinama te Mladosti Komet i Nedeljanca.