U susretima 10. kola Četvrte nogometne lige Čakovec – Varaždin, Bednja je na domaćem travnjaku ugostila Nedelišće. Susret je završio rezultatom 1:1 i podjelom bodova. Domaćini su poveli u 51. minuti, a zabio je Ante Kulji, dok su gosti izjednačili u 72. minuti preko Farkaša.

Zelengaj je s visokih 4:1 slavio u Čakovcu protiv Sloge. Zelengaj je do odmora imao vodstvo od 2:0, a strijelci su bili Ernest Horvat i Matija Soldatek. Domaćini početkom nastavka smanjuju zaostatak preko Fabricia Cruza de Souze, ali sudbinu čakovečke momčadi novim golovima zaključuju Vedran Vrbanić i Antun Rukavina.

Međimurec je kod kuće s 4:2 bio bolji od Dubravke-Zagorca.

Još u subotu Nedeljanec je u Prelogu protiv domaće Mladosti Kometa odigrala 1:1. Nedeljanec je do vodstva stigao u posljednjoj minuti prvog poluvremena zahvaljujući strijelcu Vladimiru Mesecu. Domaćini izjednačuju u 80. minuti preko Srećka Šegovića.

Ostali rezultati 10. kola: Omladinac – Jalžabet 4:0, Dinamo (D) – Dinamo (P) 2:2, Mladost (SM) – Centrometal 3:2, Plitvica (G) – Ivančica (odgođeno).

Parovi 11. kola: Dubravka-Zagorac – Plitvica, Centrometal – Međimurec, Ivančica – Omladinac, Nedelišće – Mladost Komet, Dinamo (P) – Sloga, Zelengaj – Bednja, Jalžabet – Dinamo (D), Nedeljanec – Mladost (SM).