FC Kovačić najuspješniji na Prvenstvu Hrvatske

SAVATE

U sportskoj dvorani Osnovne škole Kneginec Gornji održano je Prvenstvo Hrvatske u savateu za kadete i kadetkinje.

Fight Club Kovačić nastupio je s deset boraca. Članovi FC Kovačuć osvojili su Četiri zlatne, četiri srebrene i dvije brončane medalje te je ujedno FC Kovačić proglašen za najbolji je klub Prvenstva Hrvatske. Zlatne medalje osvojili su: Alen Tuk, Lovro Cepanec, Borna Tuk i Emanuel Šprem. Srebrne medalje osvojili su: Vito Lukačić, Lovro Kereša, Emanuel Pikutić i Noa Plantak. Brončane medalje osvojili su: Nikica Vasović i Vito Kos.

Tenisači Rian Bregović i Ivan Bračko osvojili prva mjesta u Solinu

U sklopu državne završnice Plazma Sportskih igara mladih koja se održava do 31.srpnja u Splitu, odigrana su finala Hrvatska pošta Cupa u tenisu.

Teniski tereni Dalmacija cement u Solinu okupili su najbolje amaterske tenisače u 4 dobne skupine, a dvojica varaždinskih tenisača osvojili su prva mjesta.

Rian Bregović osvojio je prvo mjesto kod dječaka u plavnom dijelu turnira, da bi žutom dijelu turnira slavio Ivan Bračko.

Ekipa CB Sloboda osvojila 26. Memorijal u Remetincu

Završen je 26. Memorijalni turnir Puškadija i Pavlić u Remetincu kod Novog Marofa, a naslov je odnijela varaždinska ekipa CB Sloboda.

Varaždinska ekipa (Mesec, Paveli, Piskač, Modrić, Slunjski…) u finalu je pobijedila domaću ekipu ŠD Remetinec s 2:1.

Treće mjesto osvojila je ekipa 2eN usluge – Pegi team koja je u susretu za treće mjesto svladala ekipu Oštrek Gradnja iz Grane s 1:0.

Najbolji igrač turnira bio je Dejan Slunjski iz pobjedničke ekipe, CB Sloboda, a najbolji golman Stjepan Hajduk iz ŠD Remetinec.

Dodajmo da je na turniru nastupilo 27 ekipa.