FOTOMarta Konjačić

Odigrane su preostale tri utakmice 21. kola Četvrte nogometne lige Čakovec-Varaždin.

Jalžabet je pred domaćim navijačima s 3:1 svladao Podravinu. Domaćini su poveli preko Borne Petrovečkog u 39. minuti. Prednosti je trajala svega tri minute kada je na 1:1 izjednačio Nikola Pačko. Drugo poluvrijeme Jalžabet otvara novim golom za vodstvo, a strijelac je ponovno bio Petrovečki. Konačnih 3:1 postavio je Nenad Hanc u 67. minuti.

I Nedeljanec je kod kuće stigao do 3:1 pobjede protiv Međimurca. Već u 17. minuti domaćini su imali vodstvo od 2:0, a golove su postigli Marko Kovačić i Krunoslav Hruškar. Nadu u preokret momčadi Međimurca vraća Jure Copić, koji smanjuje zaostatak na 2:1 u 54. minuti. Pitanje pobjednika riješio je Antonio Glavaš u 57. minuti.

Pušćine i Dinamo su odigrali 0:0.

Rezultati 21. kola: Mladost Komet – Polet (SMnM) 1:1, Omladinac (NSR) – Dubravka-Zagorac 0:0, Pušćine – Dinamo (D) 0:0, Rudar – Sloga (Č) 0:1, Bednja – Nedelišće 1:0, Nedeljanec – Međimurec 3:1, Jalžabet – Podravina 3:1, Varteks – Novi Marof 7:0.

Parovi 22. kola: Novi Marof – Mladost Komet, Omladinac (NSR) – Polet, Dubravka-Zagorac – Pušćine, Dinamo (D) – Rudar, Sloga (Č) – Bednja, Nedelišće – Nedeljanec, Međimurec – Jalžabet, Podravina – Varteks.