FOTO Čak 500 mladih nogometaša na turniru u Ivancu, evo i najboljih

U Ivancu je u organizaciji Nogometnog kluba Ivančica od petka, 7. siječnja do nedjelje, 9. siječnja odigran malonogometni turnir za djecu “Ivanec kup 2022“.

Na natjecanju je sudjelovalo više od 500 igrača mlađih dobnih kategorija u kategorijama U-9, U-10, U-11, U-12 i U-13.

U kategoriji U-9 (2013. godište)1. mjesto osvojila je prva ekipa Lumena, 2. mjesto pripalo je Dubravi Zabočkoj, dok je treći bio sastav NK Slaven Belupa.

Najbolji izvođač kaznenih udaraca bio je Vid Marenčić iz NK Novi Marof, dok je najbolji golman bio Petar Tarodi iz ekipe Lumen 2.

Drugi dan bio je rezerviran za 2009. godište. Pobjednik turnira bio je Restoran Borik Zagreb koji je u finalu pobijedio Varaždin 2:1. U utakmici za 3. mjesto Varteks je bio bolji od Ivančice s 2:0.

Najbolji izvođač kaznenih udaraca bio je Luka Baniček iz Ivančice, najboljim golmanom proglašen također Ivančan Niko Pavlović.

U kategoriji igrača rođenih do 2011. godine 1. mjesto osvojio je MNK Fotex Junajted. Druga je bila Ivančica, a treći Varaždin.

Najbolji izvođač kaznenih udaraca bio je Andrija Kunić (Novi Marof), a najbolji golman Jakov Vrbanec (varaždinska Sloboda).

U kategoriji igrača rođenih do 2010. godine najbolja je bila ekipa MZ Internationale, ekipa Varteksa (crni) bila je druga, a druga ekipa Varteksa (narančasti) osvojila je 3. mjesto.

Najbolji izvođač kaznenih udaraca bio je Jakov Brežnjak iz NK Ivančice, dok je najbolji golman bio Kristijan Pintarić iz Varteksa (narančasti).

FOTO Varaždinci u Budimpešti žustro će bodriti Kauboje: „Iznenadit ćemo Dance!“

Hrvatska rukometna reprezentacija igra drugu utakmicu drugog kruga Europskog prvenstva u Mađarskoj i Slovačkoj.

Kauboji će imati veliku podršku hrvatskih navijača. Iz Varaždina je na susret krenuo jedan autobus pun navijača, a odlazak na susret u Budimpeštu organizirala je tvrtka Travelego iz Varaždina.

Sve je impresioniralo zdanje MVM Dome Arene, jedne od najvećih u Europi.

Ispred same Arene već se dobro upjevavaju hrvatski navijači koji jedva čekaju susret s Dancima.

– Ma Danci su odlični, al’ možemo ih iznenaditi – rekao je jedan od Varaždinaca.

Utakmica počinje u 20:30.

Utakmica između Crne Gore i Nizozemske uoči Kauboja

Istok Rodeš ipak propušta slalom u Kitzbühelu, pozitivan je na koronavirus

Danas, 22. siječnja, najbolji svjetski skijaši u Kitzbühelu će voziti slalom.

Među hrvatskim predstavnicima trebao je biti i Varaždinac Istok Rodeš, no kako piše HRT, on neće nastupiti jer je pozitivan na koronavirus. Varaždincu je ovo drugi puta da se zarazio ovom bolesti.

>>Varaždinski skijaš Istok Rodeš pozitivan na koronavirus, kao i Filip Zubčić

Od hrvatskim predstavnika nastupit će samo Filip Zubčić sa startnim brojem 16 i Samuel Kolega sa startnim brojem 41, dok je Matej Vidović također pozitivan na koronavirus.

Prva vožnja na rasporedu je od 10.15, a druga od 13.45.