FOTO Domaćini Laško malonogometne lige Žarovnica 2022 stigli do prve pobjede

Laško malonogometna liga Žarovnica 2022 u 4. kolu donijela je prve pobjede za domaćina, UŠR Vrbno i Elektromont M & Caffe Bar Cvetlin.

Na igralištu u Žarovnici utakmicama 4. kola nastavljeno je 1. izdanje Laško malonogometne lige, koju organizira Društvo športske rekreacije Žarovnica.

Tri su odigrane utakmice, a najzanimljivije je bilo u prvoj, u kojoj su se sastali domaćin – DŠR Žarovnica, te UŠR Višnjica. Naime, nakon uvodnog vodstva Višnjice, Žarovnica je s tri gola ‘preokrenula’ rezultat i rezultatom 3:1 stigla do prve pobjede.

Prvu pobjedu ostvario je i Elektromont M & Caffe Bar Cvetlin, koji je s 4:1 bio bolji od The Best of Cojones iz Lepoglave, a jednako tako prve bodove upisala je i momčad UŠR Vrbno, koja je s 4:2 bila bolja od Klesarstva Martinčević – Novaki.

U ovom kolu slobodan je bio MNK Drvodjelac, koji je, unatoč toj činjenici, i dalje vodeći na tablici.

Nakon četiri kola u vodstvu je MNK Drvodjelac s 9 bodova i utakmicom manje odigranom, druga je UŠR Višnjica sa 7, slijedi The Best of Cojones sa 6, Klesarstvo Martinčević – Novaki ima 4 boda, a po tri boda imaju UŠR Vrbno, Elektromont & Caffe Bar Cvetlin i DŠR Žarovnica.

Dodajmo da sve tri momčadi imaju po jedan susret manje odigran. Peto kolo igra se sljedeće subote, 1. travnja.