Nekategorizirano

Kiks vodećeg dvojca Zadrugara i Orača u 2. ŽNL

Kompletirano je 16. kolo 2. županijske lige, a vodeći dvojac je kiksao.

Zadrugar je gostovao kod Nove Vesi i završilo je 2:2. Nogometaši iz Hrastovskog poveli su 36. minuti preko Bojana Vručine, no domaćin je sedam minuta kasnije izjednačio golom Nikole Horvata. Damjan Presečki doveo je Novovešćane u vodstvo u 51. minuti, da bi Nikola Pačko golom u 65. minuti donio bod vodećoj ekipi lige.

I dok je vodeća momčad 2. ŽNL stigla do boda, drugoplasirani Orač je poražen kod Mladosti u Šemovcu rezultatom 2:1.

Istim rezultatom Dinamo 01 pobijedio je Rudar 47, sigečka Mladost je s 3:2 je bila bolja od topličke Mladosti, Polet iz Martijanca slavio je kod Lepoglave 1:0, dok je Podravac Kitro svladao Razvitak s 3.1.

Utakmica između Novakovca i Radničkog završila je 0:0.

FOTO Breznički Hum: blagoslov novog vatrogasnog vozila

Kod Vatrogasnog doma DVD-a Breznički Hum u nedjelju, 9. svibnja, održan je blagoslov novog vatrogasnog vozila za prijevoz vatrogasaca. Uz prisustvo članova Upravnog i Nadzornog odbora DVD-a Breznički Hum, novo vatrogasno vozilo blagoslovio je župnik župe Sv. Martin vlč. Josip Vragović.

– Novo vatrogasno vozilo nabavljeno je početkom ove godine radi obnove voznog parka, a služit će radi izlazaka na vatrogasne intervencije, za odlaske na vatrogasna natjecanja te druga vatrogasna događanja i za razne druge potrebe prijevoza od interesa DVD-a Breznički Hum – naglasio je načelnik općine Zoran Hegedić.