Lončari u šesnaestini finala Kutije Šibica, Remečani ispali!

Hakleri

Varaždinska ekipa Automobil Lončar prošla je u šesnaestinu finala zagrebačke Kutije Šibica.

Lončari su u drugom kolu pobijedili ekipu Supersport kladionica nakon boljeg izvođenja sedmeraca.

Varaždinska ekipa povela je trećoj minuti preko Leona Gregura, no devet minuta kasnije Marko Juričić postavio je 1:1 sa sedam metara. Do kraja regularnog dijela golovi nisu padali pa se pobjednik tražio izvođenjem kaznenih udaraca.

Ekipa Supersport realizirala je samo jedan sedmerac, Varaždinca dva i tako ukupnim rezultatom 3:2 prošli dalje. Lončare u šesnaestini finala čeka ekipa Gardenolo.

Istaknimo da je druga ekipa iz naše županije, ŠD Remetinec poražena od ekipe Bilić Erić Security Legea 5:1.

Tenisači Rian Bregović i Ivan Bračko osvojili prva mjesta u Solinu

U sklopu državne završnice Plazma Sportskih igara mladih koja se održava do 31.srpnja u Splitu, odigrana su finala Hrvatska pošta Cupa u tenisu.

Teniski tereni Dalmacija cement u Solinu okupili su najbolje amaterske tenisače u 4 dobne skupine, a dvojica varaždinskih tenisača osvojili su prva mjesta.

Rian Bregović osvojio je prvo mjesto kod dječaka u plavnom dijelu turnira, da bi žutom dijelu turnira slavio Ivan Bračko.

Ekipa CB Sloboda osvojila 26. Memorijal u Remetincu

Završen je 26. Memorijalni turnir Puškadija i Pavlić u Remetincu kod Novog Marofa, a naslov je odnijela varaždinska ekipa CB Sloboda.

Varaždinska ekipa (Mesec, Paveli, Piskač, Modrić, Slunjski…) u finalu je pobijedila domaću ekipu ŠD Remetinec s 2:1.

Treće mjesto osvojila je ekipa 2eN usluge – Pegi team koja je u susretu za treće mjesto svladala ekipu Oštrek Gradnja iz Grane s 1:0.

Najbolji igrač turnira bio je Dejan Slunjski iz pobjedničke ekipe, CB Sloboda, a najbolji golman Stjepan Hajduk iz ŠD Remetinec.

Dodajmo da je na turniru nastupilo 27 ekipa.