Luka Šiprak novo pojačanje u obrani trećeligaša Varteksa

Nogometni klub Varteks žestoko je ovih dana krenuo u pojačavanje obrane, pa je tako nakon Ivana Novoseleca u klubu predstavljen još jedan mlad i perspektivan igrač zadnje linije, a riječ je o Luki Šipraku iz Bjelovara.

Šiprak, drugi igrač koji je pojačao zadnju liniju Varteksa u posljednjih nekoliko dana, rođen je u Bjelovaru, a prve službene nastupe bilježi za Mladost Ždralove.

U sezoni 2016./2017. odlazi u redove NK Bjelovar od kuda je stigao u redove bumbara.

Poraz izbornice Gotal u premijernom nastupu na klupi hrvatske ženske reprezentacije

Ivančanka Stella Gotal porazom je startala na klupi hrvatske ženske nogometne reprezentacije.

Na kvalifikacijskom gostovanju kod Italije, nositelja skupine, izabranice Stelle Gotal izgubile su rezultatom 3:0.

U svom trećem nastupu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2023. godine, Hrvatska nije uspjela iznenaditi Talijanke, koje su u Castel di Sangru upisale nova tri boda te zadržale maksimalan učinak.

Prva dva pogotka Italija je postigla već u prvih deset minuta utakmice – precizne su bile Cernoia te Girelli s bijele točke – a na konačnih 3:0 povisila je Pirone sredinom drugog poluvremena.

Hrvaticama slijedi gostovanje kod drugoplasirane Švicarske.

Varaždinske stolnotenisačice izgubile od favoriziranog Dr. Časla

Varaždinske stolnotenisačice u subotu, 23. listopada odigrale su derbi kola kod Dr. Časla. Zagrebačka ekipa slavila je s 3:1.

Po prvi put u Superligi za Zagrepačanke je zaigrala 32-godišnja Zhang Mo i pritom pokazala zašto drži 41. mjesto na svijetu. Zhang Mo svladala je Petek (3:0) i Vignjević (3:0), a treću pobjedu za Zagrepčanke osigurala je Srebrnjak koja je s 3:0 bila bolja od Franović. Jedinu pobjedu za gošće donijela je Vignjević nakon što je s 3:0 bila bolja od Cakol.

Inače, ovo je prvi poraz varaždinskih stolnotenisačica ove sezone.

– I prije prvenstva sam rekao da je ekipa dr. Časla svijet za sebe. Mi smo igrali dobar meč, dobili smo jednu partiju kada je Dragana dobila Cakol. Petra je imala šansu u prvom setu, vodila je 10:7 i 11:10, tu da se okrenula na njenu stranu možda smo mogli malo zakomplicirati situaciju. Čestitamo domaćinu na pobjedi – istaknuo je Saša Suhodolčan, trener Varaždinki.

Varaždinskim stolnotenisačicama nova ligaška uzbuđenja u Superligi slijede 20. studenog kada ugošćuju Pulu i Vrsar.