Mladi ludbreški hrvači ponovo osvajaju medalje

HRVANJE

Hrvački klub Ludbreg ponovo je donio odlične rezultate s međunarodnih tunrira za mlađe dobne uzraste.

Odlične vijesti s velikog međunarodnog turnira u Beogradu za mlađe dječake Teo Varga, Patrik Balija i Igor Vrdoljak – osvojili su srebrne medalje, a Rene Dulikravić osvojio je broncu. Florijan Varović imao je odličan nastup, ali bez medalje, bugarski predstvanik je ovaj puta bio bolji.

Varaždinske stolnotenisačice dominantne protiv Bjelovara i Požege

Odlični rezultati igračica Stolnoteniskog kluba Varaždin nastavili su se prošlog vikenda s nove dvije pobjede na gostovanjima u Bjelovaru i Požegi protiv istoimenih domaćina.

U Bjelovaru Varaždinke su slavile rezultatom 3:0. Koliko su igračice STK Varaždina u sastavu Petra Petek, Dragana Vignjević i Karla Franović bile dominantne u tim mečevima, govori činjenica da domaćinima nisu prepustile ni set.

U drugom meču u Požegi Petek, Vignjević i Franović isto tako bile su prejake za domaćina u sastavu Nikolina Raguž, Gabrijela Alviž i Ana Murat prepustivši im tek jedan set u tri odigrana meča.

Nakon devet odigranih mečeva igračice Varaždina nalaze se na 2. mjestu HEP Superlige s 8 pobjeda i s tek jednim porazom protiv ekipe STK dr. Časl.

Sada igračicama trenera Saše Suhodolčana slijedi kratak odmor od prvenstvenih utakmica.

Gabrijel Smotar iz F. C. Kovačić nokautirao hrvatskog reprezentativca

U boksačkom centru Zagreb održano je 6. kolo 1. hrvatske boksačke lige, na kojem su nastupili članovi Fight Cluba Kovačić.

Gabrijel Smotar boksao je s hrvatskim reprezentativcem Nikom Goretom iz Splitskog Groma. Gabrijel je krenuo silovito i krajem prve runde desnim krošeom nokautirao borca iz Splita te upisao pobjedu za F. C. Kovačić.

Borna Tuk jednostavno nije mogao parirati iskusnom Ivanu Mikuliću koji je u samom vrhu hrvatskog boksa. Ovim nastupom Fight Club Kovačić nastavlja kontinuitet natjecanja u boksu, na boksačkim prvenstvima i ligi.