FOTOArhiva RT

Nogometaši Varaždina u četvrtom kolu 1. HNL stigli su do prvih bod(ov)a u sezoni. Nakon tri poraza upisali su remi kod Intera u Zaprešiću. Završilo je 2:2.

U tom susretu na desnom boku debitirao je Daniel Štefulj, a momčad je bila bez kapetana Darija Jerteca.

Povela je momčad Samira Toplaka u 14. minuti preko Antonija Boseca, no samo osam minuta kasnije varaždinski nogometaši su izjednačili. Strijelac je bio Karlo Težak. Ipak, šest minuta kasnije, u 28. minuti Zaprešićani su ponovno poveli. Gol je postigao Serder Serderov.

Nakon što u prvom dijelu gledatelji vidjeli čak tri gola, u drugom pao je samo jedan. U 55. minuti izjednačenje Varaždincima donio je svojim golom Dejan Glavica. Na kraju je remi ostao do samoga kraja.

Istaknimo da su Varaždinci od 51. minute bili s desetoricom budući da je drugi žuti karton zaradio Karlo Sambolec.

Varaždinci tako nakon četiri kola imaju tri poraza i remi, a u sljedećem kolu ugošćuju Lokomotivu.