Biciklističko društvo Sloga Varaždin i Biciklističko društvo Kneginec organiziraju Kup Hrvatske
Ove subote, 23. rujna, sa startom i ciljem u Čakovcu, održat će se Kup Hrvatske u cestovnom biciklizmu za 2023....
STOLNI TENIS
Na 40. međunarodnom Memorijalu Đuro Dubenik u Dugom Selu mlada igračica STK Starr Bruna Borovec i polaznica Regionalnog stolnoteniskog centra osvojila odlično treče mjesto u kategoriji mlađe kadetkinje.
To joj je osmo postolje od deset službenih turnira u sezoni 2016./2017. Preko kvalifikacija na glavni turnir plasirali su se još Dario kraljić u juniorima i Ivan Puklavec u mlađim kadetima ali su ispali u šesnaestini finala dok je Jakov Beljan zapeo u kvalificijama .
Izvor:
Foto:
Nenad Šoštarić, dosadašnji trener Lokomotive i izbornik hrvatske ženske reprezentacije novi je trener Zagreba.
S obzirom na nove obveze, Šoštarić više neće biti izbornik Kraljica šoka.
Kako žensku reprezentaciju uskoro očekuje nastup na Svjetskom prvenstvu, morat će se hitno pronaći novo rješenje. Večernji list piše da je najbliži klupi ženske reprezentacije Vladimir Canjuga, trenutno trener Koke.
On je već bio izbornik rukometašica Hrvatske i dosta igračica poznaje. Uostalom, s Hrvatskom je dvaput, dok je bio izbornik, igrao u dva četvrtfinala, na Svjetskom prvenstvu u Brazilu 2011. godine te na Olimpijskim igrama u Londonu 2012. godine.
Kapetan Varaždina Igor Postonjski u posljednje vrijeme igra u sjajnoj formi, a prema Sofascoreu trenutno je najbolje ocijenjeni igrač SuperSport HNL-a u 10 odigranih kola.
On drži vrh s prosječnom ocjenom 7,53, slijede Osijekov Mijo Caktaš s 7,51 te Hajdukov Marko Livaja s identičnom ocjenom.
U prvih deset je i Dario Melnjak, nogometaš iz Krkanca, lijevi bek Hajduka s ocjenom 7,29.
Inače, Postonjski je ove sezone ponovno motor varaždinskog sastava s četiri postignuta pogotka. Podsjetimo, veći dio prošle sezone nije igrao zbog loma noge.