Povežite se s nama

Ostali sportovi

Održan 6. Memorijalni karate turnir u Ivancu

Objavljeno:

- dana

KARATE

U dvorani Srednje škole Ivanec, u organizaciji Karate kluba Ivanec, a pod pokroviteljstvom Grada Ivanca održan je 6. Memorijalni karate turnir posvećen poginulim braniteljima s Ivanečkog područja.

Rezultati 6. Memorijalnog  karate turnira održanog 13.10. 2013. u Ivancu

DISCIPLINA: KATE
Mlađe učenice A:                   Mlađe učenice B:                                Mlađe učenice ekipno:
1.Štalmajer Asja(Vukovar)  1.Stela Horvat(Globus-Čakovec)    1. Karate centar Nedelišće
2.Nika Tutić(Daruvar)           2. Rene Neuberg-Jagetić (Ivanec)  2. Ivanec
3.Klara Braja(Omega-Zagreb)  3.Semmy Kuserbanj (Ivanec)   3.Klenovnik
3.Ema Pintar(Virovitica)       3.Lorena Brlić(Lepoglava)

Mlađi učenici A:                     Mlađi učenici B:                             Mlađi učenici ekipno:
1.Karlo Kalanj (Vukovar)     1.Adrian Stančić(Klenovnik)        1. Globus – Čakovec
2.Kristian Topličanec(Globus-Čakovec) 2.Josip Slukuić(Globus-Čakovec) 2. Ivanec2 – Ivanec
3.Roko Bencek(Ivanec)       3.Filip Ribarić(Ivanić Grad)          3. Ivanec1- Ivanec
     3.Jakov Đolan(Ivanić Grad 

Učenice A:                                       Učenice B:                                 Mlađe učeniceB1
1.Edelinski Lara(Vukovar)  1.Paula Jug(Omega-Zagreb)   1.Ema Pintar(Virovitica)
2.Lea Žarković(Daruvar)  2.Jana Roviščanec(Ivanić Grad)  2.Lana Brcko(Ivanić Grad)
3.Lea Janiček(Daruvar)   3.Vanesa Picek(Klenovnik)  3.Lucija Balent(K.C.Nedelišće)
3.Gabrijela Janković(Daruvar  3.Leda Novak(K.C.Nedelišće)  3.Laura Zelić(Ivanec)

Učenici A:                                        Učenici B:                                     Mlađi učeniciB1
1.Matija Jalšovečki(Ivanec)  1. Teo Kečkeš(Globus-Čakovec)   1.Mihael Štefović(Virovitica)
2.Roko Bencek(Ivanec)   2. Matej Šuber(Ivanić Grad)    2.Valentino Ivanić(Ivanić G.)
3. Luka Konjević (Daruvar)  3. Adrijan Fajfar(Globus-Čakovec)   3.Nikola Đolan(Ivanić Grad)
     3.Luka Hrgarek(Ivanec)    3.Vjeko Hrgarek(Ivanec)

Mlađi kadeti A:                              Mlađe kadetkinje A:                 Mlađi kadeti B: 
1.Marin Saratlija(Daruvar)  1.Sara Malčec(Virovitica)  1.Fran Braja(Omega-Zagreb)
     2.Tea Kovačević(Daruvar)  2.Lovro Zver(Lepoglava)
     3. Petra Brlečić(Ivanec)   3.Alan Patačko((Globus-Čk.)
      3.Mia Rako(Vukovar)   3. Grdak Martin(Ivanec)
DISCIPLINA: BORBE ŽENE

Mlađe učenice -26 kg:        Mlađe učenice -30 kg:     Mlađe učenice -34 kg: 
1. Mateja Prevedan(Đurđevac)       1.Sara Novak(Mala Subotica)    1.Ema Jurčić(Đurđevac)
2. Ema Marčec(Mala Subotica)       2. Nika Žerjan(Mala Subotica)    2. Semmy Kuserbanj(Ivanec)
3.Rene Neuberg Jagetić(Ivanec)       3. Leda Novak((K.C.Nedelišće)   
3. Lea Pereglin(Konjščina)       3. Lucija Svrtan(Konjščina)   

Mlađe učenice  +38kg:                          Učenice  -32 kg:                        Učenice  -36 kg:
1.Nelly Džanić(Ivanić Grad)  1.Ružić Antonia(Mala Subotica)  1. Ema Juričić(Đurđevac)
2.Dajana Lučić(Ivanić Grad)  2.Sara Novak(Mala Subotica)    2. Anamarija Mijatović(Koprivnica)
3.Karla Husnjak(Lepoglava)  3.Floriana Gereci((Konjščina)
    
Učenice  -40 kg:                                Učenice  -44 kg:           Učenice ekipno:
1.Ivona Ciglar(Varaždin)  1.Jana Skender(Varaždin)         1.Mala Subotica
2. Nelly Džanić(Ivanić Grad)  2.Simona Vidoša(Konjščina)             2.Globus-Čakovec        3.Elena Kečkeš(Globus-Čakovec)
     3.Rajna Jurenec(Koprivnica)

Mlađe kadetkinje -40 kg:                   Mlađe kadetkinje -50 kg:    
1.Ivona Ciglar(Varaždin)              1. Petra Brlečić(Ivanec)
2.Petra Stojković(Kaplast-Karlovac)      2.Viktorija Horvat(Mihovil-Prelog)   
3.Marina Jurenec(Koprivnica)      3.Maria Murković(Mala Subotica)
3.Sara Malčec(Virovitica)

Kadetkinje – 47 kg:   Kadetkinje -54 kg:   Kadetkinje +54kg
1.Maria Murković(Mala Subotica) 1.Izidora Juriša(Lepoglava)  1.Dolores Juriša(Lepoglava)
2.Melanija Hrgarek(Ivanec)  2.Petra Kolarek(Klenovnik)  2.Marina Mikulić(Koprivnica)
     3.Ema Vukušić (Kostrena)  3.Sara Jurenec(Koprivnica)
     3.Klaudija Vukušić( Kostrena)

Seniorke –otvorena kategorija
1.Una Protić (Lepoglava)
2.Ema Vukušić (Kostrena)

 

DISCIPLINA: BORBE MUŠKI

Mlađi učenici -26 kg:   Mlađi učenici -30 kg:   Mlađi učenici -34 kg:
1. Mihael Štefović(Virovitica)  1. Dino Kovač(Lepoglava)  1.Josip Slukić(Globus-Čk.)
2. Gabrijel Matijašić(Koprivnica) 2. Kristian Topličanec(Globus-Čk.) 2. GordanPecikozić(Đurđevac.)
3. Toni Trajanovski(Koprivnica) 3. Jakov Krstanović(Koprivnica) 3. Luka Salihović(Varaždin)
3. Adrian Stančić (Klenovnik)       3. Luka Sokač(Mala Subotica)

Mlađi učenici  +38 kg:   Učenici B -35 kg:                Učenici B – 40kg
1.Lovro Rozman(Varaždin)    1.Dominik Smiljanić(Virovitica) 1.Teo Kečkeš(Globus-Čk.)
2.Tibor Kovačić(Varaždin)  2. Gordan Pecikozić(Đurđevac)  2. Dorjan Curiš(Konjščina)
3.Dorijan Curiš(Konjščina)       3. Luka Varga(Koprivnica)
3.Ivano Evačić(Koprivnica)     

Učenici B -45 kg:   Učenici B  +45 kg:   Učenici  -34 kg:
1.Gabrijel Palajsa(Kaplast-Ka.)  1.Mauro Pugar(Kostrena)           1.DominikMurković(M.Subotica)
2.Patrik Žlibar(Ivanec)   2.Ivan Tušek(Lepoglava)           2. Ivan Majstorović(Virovitica)
     3.Jan Posavec(Đurđevac)           3. Valentino Kalenik(Virovitica)
                   3. Borna Mihelčić(Virovitica)
Učenici  -42 kg:   Učenici +46kg
1.Mateo Kos(Kostrena)   1.Filip Kobeščak(Musashido-Vž.)        Učenici EKIPNO:
2.Mihael Sirc(Mala Subotica)  2.Ivan Vajdić(Podravka-Kc.)            1.Mala subotica
3.David Kučko(Koprivnica)                 2.Globus-Čakovec
3.Andro Moškun(Kaplast- Karlovac)

Mlađi kadeti -41 kg   Mlađi kadeti -48 kg:   Mlađi kadeti -52 kg:
1.Marino Kovač(Lepoglava)  1.Ivan Tonković(Kostrana)  1.Karlo Turk(Kostrena)
2.Filip Kolar(Podravka-Kc.)  2.Ante Tadić(Varaždin)   2. Mlinarec Mislav(Varaždin)
     3.Roberto Plevnjak(Globus-Čk.) 3. Mislav Antunović(Varaždin)
          3.Erik Židov(Mihovil-Prelog)

Mlađi kadeti -57 kg:  Mlađi kadeti +57 kg:  
1.Bruno Zadravec(Musashido-Vž.) 1.Karlo Veršić(Kostrena)            Mlađi kadeti  EKIPNO 
2.Marko Rošić(Kostrena)  2.Ivan Varga(Podravka-Kc.)  1. Kostrena 2
3. Mauro Pugar(Kostrena)  3.Nikola Gudek(Konjščina)  2. Kostrena 1
  3.Ivan Gugek(Konjščina)  3. Koprivnica
       3.Ivanec

Kadeti -52 kg:   Kadeti -57 kg:   
1. Petar Rod(Koprivnica)   1.Marko Rošić(Kostrena) 
2. Anto Mijatović (Koprivnica)   2.Mario Jakopanec(Ivanec) 
3. Ivan Tonković(Kostrena) 
3.Karlo Turk(Kostrena)  

Kadeti -63 kg:     Kadeti + 70 kg: 
1.Tomislav Šaško(Koprivnica)   1.Martin Breški(Lepoglava)
2.Karlo Veršić(Kostrena)   2. Dominik Cvitić(Podravka-Kc.)

Juniori otvorena kategorija :   Seniori-otvorena kategorija:
1. Filip Habek (Ivanec)    1. Mario Slivar (Lepoglava)
2. Luka Marđetko(Mihovil-Prelog)  2. Lovro Tanacković(Podravka-Kc.)
      3. Ivan Husnjak(Klenovnik)           3. Ivan Geci(Koprivnica)

 

Na turniru je nastupilo 180 natjecatelja i 10 ekipa.

Zahvaljujemo svima koji su nastupili na 5. Karate memorijalu i time održali živo sjećanje na vitezove Domoviskog rata grada Ivanca.

Izvor:
Foto:

Ostali sportovi

U Trnovcu Bartolovečkom osnovan Stolnoteniski klub Visia

Objavljeno:

- dana

Objavio/la:

U subotu 7. travnja održana je skupština udruge Sportskog društva Žabnik, na kojoj je došlo do preimenovanja udruge u STK Visia Trnovec Bartolovečki.  Uz dosadašnje djelatnosti, klub će se baviti razvojem i djelovanjem masovnog i sportskog – rekreativnog stolnog tenisa i surađivati sa školama, sličnim klubovima i društvima.  Izabrana je nova predsjednica Goranka Vincek i novo rukovodstvo.

Iz novog kluba zahvaljuju se na podršci svim članovima udruge, a osobito načelniku općine Trnovec Bartolovečki, Zvonku Šamecu.

Nastavite čitati

Ostali sportovi

STK Starr u finalu HEP Superlige!

Objavljeno:

- dana

Objavio/la:

STK Starr je i u drugom polufinalnom susretu s STK Pula slavio, ovaj puta rezultatom 4:1.

Najprije je Zeng Jia bio uvjerljiv protiv Tomislava Marakovića 3:0 (11:9, 11:3, 12:10), zatim je Nikola Horvat izgubio od Marina Runjića, iako je vodio 2:1 na kraju je bilo 2:3 (11:7, 7:11, 13:11, 10:12, 10:12). zatim Ronald Ređep dobiva Frane Runjića 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:8). U igri parova ponovo bolji varaždinski par Ređep/Zeng od F. Runjić/M. Runjić 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) i “točku na i” stavlja Zeng Jia pobijedivši Marina Runjića 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:8).

Slijedi repriza prošlogodišnjeg finala s ekipom STK Libertas Marinkolor. Prošle godine su Dubrovčani slavili u tri susreta, a ove godine Varaždinci žele i mogu uzvratiti. U finalu STK Starr nastupit će u punom sastavu, ekipi će se pridružiti i Tan Ruiwu, Kinez s hrvatskom putovnicom koji se sprema u Kini za finalnu seriju. Ovo je je za STK Starr vrhunac i cilj sezone koji su si postavili još jesenas. Osvajanje naslova prvaka Hrvatske za STK Satrr bi značio veliki korak naprijed i najvjerojatnije ulazak u prvih 16 klubova Europe te nastup u Ligi prvaka. Kako je veliki ulog u igri, u klubu ozbiljno prilaze završnim pripremama kako ih ništa ne bi iznenadilo u pohodu na titulu najboljih. Nakon što je ženski sastav ušao u Superligu, sljedeće sezone STK Starr bit će vodeći vrhunski stolnoteniski klub u Hrvatskoj. Takav golemi uspjeh zasigurno će prepoznati i lokalna uprava te sponzori i partneri koji podupiru vrhunske rezultate kako u radu s najmlađima tako i u seniorskom sastavu.
Prvi finalni susret igra se u Varaždinu 17. travnja.

Nastavite čitati

Promo

Varaždinsko online izdanje

Međimursko online izdanje