FOTOPK Varaždin

U Sisku je u subotu i nedjelju, 6. i 7. srpnja, održano Regionalno prvenstvo Hrvatske za Regiju 4, na kojem su nastupili plivači Varaždina Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak te su rezultatima dokazali da su među najboljim prsašima u regiji.

Anamaria je osvojila srebrnu medalju na 200 m prsno (zauzela je i treće mjesto u juniorskoj te u općoj kategoriji), brončanu medalju na 100 m prsno te još jednu brončanu medalju, na 50 prsno (zauzela je i treće mjesto u općoj kategoriji).

Osim prsnih disciplina, nastupila je i na 50 m delfin, gdje je isplivala osobni rekord, te na 50 m slobodno i 50 m leđno. Karlo je zauzeo prvo mjesto na 100 m prsno (drugo mjesto u općoj kategoriji), drugo mjesto na 50 m prsno (treće mjesto u općoj kategoriji) i treće mjesto na 200 m prsno. Nastupio je još i na 50 delfin, gdje je bio odličan četvrti, te na 50 m slobodno, gdje je bio šesti.