Martin Vuri kadetski viceprvak Hrvatske u dvorani
U Zagrebu je u subotu, 10. veljače u atletskoj dvorani održano Prvenstvo Hrvatske u dvorani za kadete i kadetkinje. Iz...
KOŠARKA
Odigrani susreti 4. kola A2 košarkaške lige Sjever.
62:90 rezultat je prvog županijskog derbija A2 košarkaške lige Sjever između Ivančice i Grafičara. KK Vindija bio je bolji od Radnika u Križevcima i pobijedio 94:84. Na prvenstvenoj ljestvici Grafičar je prvi, 4. je Vindija, a 9. je Ivančica.
REZULTATI A-2 LIGE “SJEVER”
ZA SEZONU 2013/2014.
4. KOLO
19. KK „ČAKOVEC“ – KK „MLADOST“ 69 : 97
( 18 : 31 ; 20 : 18 ; 11 : 23 ; 20 : 25 ; – : – )
dvorana 2. OŠ u Čakovcu, gledatelja 100
PRVI SUDAC: Dejan Čonda iz Varaždina
SUDAC: Velimir Hirš iz Varaždina
SUDAC: Krunoslav Perčić iz Čakovca
OPUNOMOĆENIK: Zoran Košćak iz Varaždina
KK„ČAKOVEC“: Goleš 3, Pustić 8, Ranteš 7, Valkaj 0, Kranjčec 11, Vrus 9, Hrkač 1, Drk 5, Momčilović 3, Keresteš 0, Kolovrat 22, TRENER: Bošnjak M.
KK„MLADOST“: Buković 13, Lovrak 23, Baković 0, Dautanec 4, Zadravec 9, Jančijev 27, Markač 3, Balala 3, Pušelja 15, Nikolić -, TRENER: Tomrlin Đ.
20. KK „RADNIK“ – KK „VINDIJA“ 84 : 94
( 25 : 20 ; 13 : 34 ; 26 : 19 ; 20 : 21 ; – : – )
dvorana „OŠ Lj. Modeca“ u Križevcima, gledatelja 40
PRVI SUDAC: Vedran Vedriš iz N. Podravskog
SUDAC: Danijel Papp iz Ludbrega
SUDAC: Marin Sabol iz Ludbrega
OPUNOMOĆENIK: Dijana Kolarić iz Koprivnice
KK„RADNIK“: Pomper 0, Jukić 20, Nervo 7, Deković -, Samardžija 4, Tomas 3, Hrandek 7, Kirin 12, Jericha 23, Kovačević -, Maksić 8 TRENER Tomas A.
KK„VINDIJA“: Bartolec -, Nakić 11, Šincek 0, Stanić 14, Pizek 6, Filipović -, Šamarija 9, Martinčević 8, Petrović 37, Jakiš 2, Bađun 7, Crnković 0 TRENER Mudri V.
21. KK „RUDAR CIMPER“ – KK „MEĐIMURJE“ 62 : 95
( 24 : 20 ; 14 : 27 ; 10 : 32 ; 14 : 16 ; – : – )
Dvorana OŠ u Murskom Središću, gledatelja cca 70
PRVI SUDAC: Marko Milković iz Varaždina
SUDAC: Nikola Turkalj iz Varaždina
SUDAC: Filip Markušić Iz Varaždina
OPUNOMOĆENIK: Damir Špiranec iz Čakovca
KK „RUDAR
CIMPER“: Antolović 0, Brodar 4, Sobočan L. 0, Perčić 7, Korbelj 0, Radiković 10, Bedi 17, Novak Vinko 2, Dodlek 19, Sobočan D. 3, Lesar 0 Trener: Damjanović B.
KK „MEĐIMURJE“: Podvezanec 10, Gašparić 17, Novak 14, Lepen 1, Čibarić 0, Peti 0, Jambrović 19, Pađan 7, Svaty 8, Vojković 0, Krajačić 17, Martinović 2 Trener: Novak S.
22. KK „PETAR ZRINSKI“ – KK „KOPRIVNICA“ 85 : 70
( 19 : 12 ; 24 : 18 ; 22 : 15 ; 20 : 25 ; – : – )
dvorana „2. OŠ“ u Vrbovcu, gledatelja 30
PRVI SUDAC: Alan Blašković iz Križevaca
SUDAC: Vedran Vedriš iz Novigrada Pod.
SUDAC: Mario Huzjak iz Križevaca
OPUNOMOĆENIK: Željko Križić iz Novigrada Pod.
KK „PETAR
ZRINSKI“: Pavić F. 0, Drvenkar M. 0, Barukčić K. 10, Tomić F. 24, Horvat L. -, Fašaić D.(cap.) 6, Topalović N. 2, Krajinović D. 21, Božić G. -, Mikac V. 15, Ljoljić M. 6, Nushi B. 1; TRENER: Balaban V.
KK „KOPRIVNICA“: Šimunović T. 4, Ivandić L. 28, Jukić F. 4, Horvat T. -, Kovačić T. -, Zlatar N.(cap.) 4, Antolić G. 13, Klačinski M. 0, Franjić D. 0, Kozulić M. 5, Pavić I. 12; TRENER Čaldarević I..
23. KK „IVANČICA“ – KK „GRAFIČAR“ 62 : 90
( 09 : 26 ; 11 : 23 ; 24 : 23 ; 18 : 18 ; – : – )
Dvorana S. Š. u Ivancu, gledatelja 50
PRVI SUDAC: Dražen Štrok iz Varaždina
SUDAC: Dražen Malogorski iz Varaždina
SUDAC: Mario Papec iz Završja
OPUNOMOĆENIK: Igor Kušenić iz Cerja Nebojse
KK„IVANČICA“: Rajh L. 2, Skupnjak D. 2, Morović E. 0, Kozina M. 0, Zajec P. 4, Roginić T. 4, Rožman F. 22, Kapustić M. 10,Hatlak T. 3, Sayemeldahr F.(cap.) 9, Smontara K. 4, Uršulin K. 2 TRENER: Manjerović Z.
KK„GRAFIČAR“: Novak Matija. 4, Bušić A. 18, Bačani M. 2, Dijanušić B. 0, Novak -Manuel 17, Siladić L.(cap.) 11, Poljak V. 20, Štefan Z. – , Kokolek K. 2, Novak Mario 16, Prprović L. -, Vuković D. – TRENER: Cesar D.
24. KK „BJELOVAR“ – KK „PODRAVAC“ 64 : 89
( 27 : 22 ; 9 : 23 ; 15 : 20 ; 13 : 24 ; – : – )
dvorana „I O.Š. BJELOVAR, gledatelja 30
PRVI SUDAC: Danijel Perčić iz Čakovca
SUDAC: Nikola Krajačić iz Čakovca
SUDAC: Žarko Kovačević Iz Čakovca
OPUNOMOĆENIK: Dejan Marđetko iz Kotoribe
KK„BJELOVAR“: Vrinjanin B.14,Žugaj L.-,Oremović G.(cap)4,Šilježar N.4,Zadravec M.11,Vlahović M.0,Božić L.22,Markovinović L.-,Geček P.0,Ljubičić J.0,Cukrov I.9,TRENER Damir Krpan
KK„PODRAVAC“: Molnar K.6,Nikolić I.12,Šiprak I.(cap)18,Pintar M.0,Hrženjak M.11,Halusek T.12,Kenđelić A.-,Šestak N.13,Paligač D.8,Koščić Z.6,Baruškin M.2,Tišljar Š.1,TRENER Mirko Hrženjak
T A B L I C A
1. GRAFIČAR 4 4 0 412 : 237 +175 8
2. PODRAVAC 4 4 0 341 : 270 +071 8
3. MEĐIMURJE 4 4 0 370 : 301 +069 8
4. VINDIJA 4 3 1 429 : 295 +034 7
5. MLADOST 4 2 2 326 : 294 +032 6
6. BJELOVAR 4 2 2 332 : 311 +021 6
7. PETAR ZRINSKI 4 2 2 306 : 332 -026 6
8. KOPRIVNICA 4 1 3 306 : 308 -002 5
9. IVANČICA 4 1 3 281 : 319 -038 5
10. RADNIK 4 1 3 315 : 372 -057 5
11. ČAKOVEC 4 0 4 265 : 343 -078 4
12. RUDAR CIMPER 4 0 4 218 : 419 -201 4
Izvor:
Foto: