Nakon reprezentativne stanke nastavljeno je natjecanje u prvenstvu Prve hrvatske nogometne lige. Momčad Varaždina je u okviru 8. kola gostovala kod Rijeke, koja je slavila rezultatom 2:1.

Varaždinci su prvi stigli do vodstva. U 16. minuti Obregon se sjajno oslobodio svojeg čuvara u kaznenom prostoru Rijeke i pogodio mrežu vratara Nevistića. Vodstvo je ipak bilo kratko vijeka. U 20. minuti nakon kornera Rijeke, Stolnik u želji da raščisti opasnost, šalje loptu u vlastitu mrežu. Rezultatski preokret dolazi u 36. minuti kada glavom za 2:1 pogađa Kulenović.

U nastavku susreta vodila se izjednačen borba. Iako su Varaždinci tražili priliku za drugi pogodak, rezultat se nije mijenjao.

U sljedećem kolu Varaždinci kod kuće u susjedskom derbiju dočekuju momčad Slaven Belupa.