FOTOIlustracija
POU

U derbiju 22. kola Ivančica je napravila ključni korak prema naslovu prvaka. Momčad iz Ivanca slavila je u gostima kod drugoplasirane Vinice rezultatom 3:1.

Domaćini su poveli već u 4. minuti preko Daria Bubeka. No, to vodstvo nije bilo dugoga vijeka, s obzirom da je u 10. minuti za 1:1 pogodio Dario Ribić. Tim se rezultatom otišlo i na odmor.

U nastavku susreta igrači Ivančice s dva pogotka otklanjaju bilo kakvu neizvjesnost oko konačnog prvenstvenog raspleta. Za 2:1 pogodio je Dominik Božak u 63. minuti, a konačnih 3:1 za Ivančane postavio je Tomislav Jagić u 78. minuti.

Supernova

Do kraja prvenstva su još četiri kola, a Ivančica je pobjegla Vinici na velikih deset bodova prednosti.

U ostalim susretima Podravac Kitro je s 1:0 svladao Polet u Tuhovcu. Mladost (M) je s 2:1 bila bolja od Drave, dok je Zelengaj s visokih 5:1 pobijedio momčad Budućnosti.