FOTOIlustracija

Momčad Plitvice iz Gojanca i dalje je vodeća u prvenstvu Prve županijske nogometne lige. Gojančani su lidersku poziciju sačuvali pobjedom na domaćem terenu u susretu 7. kola protiv Čeva rezultatom 3:1.

Gosti su stigli do početne prednosti već u 7. minuti iz najstrože kazne, a siguran realizator bio je Dejan Blaži. Plitvica ipak uspijeva do odmora u potpunosti preokrenuti rezultat. Prvo je Nikola Melnjak pogodio za izjednačenje da bi u 45. minuti Jošua Horvat zabio za 2:1 vodstvo Plitvice. Početkom nastavka Melnjak svojim drugim pogotkom postavlja konačni rezultat.

Uspješni na gostovanju bili su igrači Poleta iz Tuhovca, koji se s 3:1 u Varaždinu nadvisili Slobodu ŠN. Tuhovčani su poveli preko Toma Koščaka u 3. minuti. Za 1:1 u 40. minuti zabio je Karlo Kutnjak. Nakon izjednačene borbe većim dijelom drugog poluvremena, gosti u 70. minuti dolaze do prednosti od 2:1, a strijelac je bio Anđelko Potrebica. U završnici utakmice konačni rezultat postavlja Mislav Sakač.

Rezultati 7. kola: Sloboda ŠN – Polet (T) 1:3, Plitvica (S) – Sloboda (T) 3:0, Plitvica (G) – Čevo 3:1, Budućnost – Mladost (M) 0:2, Novi Marof – Obreš 0:2, Mladost (Vž) – Polet (C) 3:0, Beretinec – Drava 1:6.

Parovi 8. kola: Obreš – Sloboda (T), Novi Marof – Sloboda ŠN, Mladost (M) – Beretinec, Drava – Plitvica (G), Polet (T) – Budućnost, Čevo – Mladost (Vž), Polet (C) – Plitvica (S).