Elitna ŽNL: Polet (T) srušio Bednju u derbiju, minimalno slavlje vodećeg Nedeljanca
Nogometaši u Elitnoj ŽNL otvorili su proljetni dio sezone. Derbi kola odigrali su Bednja i tuhovečki Polet u Beletincu, a...
STOLNI TENIS
U Ljubešćici je 04. i 05. 2014. Održano 5. Otvoreno prvenstvo Ljubešćice u stolnom tenisu za sve kategorije od onih najmlađih (2003. i mlađi ) pa do najstarijih (preko 60 godina) na kojem je nastupalo je 170 igrača iz Hrvatske i Slovenije.
5. Otvoreno prvenstvo Ljubešćice u stolnom tenisu
Mlađe kategorije
Ukupno sudjelovala 90 igrača i igračica
Najmlađi kadeti
1. Milak Leon MGK Drava Žabnik
2. Dragun Luka Dugo Selo
3. Golubić Filip Samobor
4. Znika Petar Samobor
Mlađi kadeti:
1. Šantek Leon Ljubešćica
2. Zovko Lovro Zagreb
3. Škoda Stjepan KOS Kortoriba
4. Bogović Nikola Malinska
Juniori:
1. Štriga Karlo Starr Varaždin
2. Jambor Karlo Čakovec
3. Mateša Luka Aquastil Duga Resa
4. Matić Tvrtko Zagreb
Najmlađe kadetkinje:
1. Ilić Zara Samobor
2. Dankoć Lucija Moščenica
3. Matijašec Janja Ljubešćica
4. Štriga Ivona Ljubešćica
Mlađe kadetkinje:
1. Marčec Stela MGK Drava Žabnik
2. Šeb Jana MGK Drava Žabnik
3. Gereci Matea MGK Drava Žabnik
4. Lukša Nika KOS Kotoriba
Juniorke:
1. Šantek Leona Ljubešćica
2. Murat Ana Dugo Selo
3. Malešević Ema Bjelovar
4. Horvat Anamarija Bjelovar
Mlađi kadeti-kadetkinje utješno
1. Marčec Sara MGK Drava Žabnik
2. Smolčić Tijan Velika Gorica
3. Pongračić Matija Sračinec
4. Kruhoberec Tin Starr Varaždin
Juniori i juniorke utješno:
1. Sakač Patricija Ljubešćica
2. Golubić Kristijan Samobor
3. Čukulic David KOS Kotoriba
4. Ilić Grigor Samobor
Parovi–mlađi kadeti-mlađe kadetkinje:
1. Šantek Leon, Zovko Lovro Ljubešćica, Zagreb
2. Škoda Stjepan, Hrelec Nino KOS Kotoriba,Ljubešćica
3. Marčec Stela, Gereci Matea MGK Drava Žabnik
3. Štriga Ivona, Matijašec Janja Ljubešćica
Parovi –juniori-juniorke:
1. Štriga Karlo, Matić Tvrtko Ljuebšćica, Zagreb
2. Jambor Karlo, Panić Filip Čakovec
3. Mateša Luka, Mateša Karlo Aquqastil Duga Resa
3. Šantek Leona, Murat Ana Ljubešćica, Dugo Selo
Seniorska i veteranske kategorije
Ukupno sudjelovalo 80 igrača.
Seniori:
1. Hrelec Matija GSTK Zagreb
2. Preksavec Boris Putjane Čakovec
3. Ajdarpašić Siniša Putjane Čakovec
3. Vidaček Marko Igea Varaždin
Mlađi veterani:
1. Belaj Damir Sračinec
2. Rožman Damir Graviola Zagreb
3. Zrinski Anđelko Stubaki
3. Pongrac Davorin Zagrebi
Stariji veterani:
1. Grantvenger Mladen Zagreb
2. Mačešić Petar Duga Resa
3. Coha Miroslav Zabok
3. Prikratki Damir Sračinec
Najstariji veterani:
1. Domjan Nikica Zagreb
2. Hajdin Vlatko Ljubešćica
3. Odorčić Željko Zagreb
3. Rušnov Zlatko Zagreb
Utješno -seniori
1. Valjak Danijel Ljubešćica
2. Žardin Toni Podravka Koprivnica
3. Mikac Goran Varaždin
3. Kraljić Dario Starr Varaždin
Utješno –mlađi veterani
1. Henezi Dario Ljubešćica
2. Međeral Damir Križevci
3. Koprolčec Dario Zagorec Krapina
3. Matoničkin Dražen Koprivnica
Utješno –stariji veterani
1. Stojanovski Mirko Križevci
2. Vrančić Ivica Zabok
3. Borošak Zvonko Zagreb
3. Marić Branko Ljuebšćica
Parovi –mlađi:
1. Matić Tvrtko, Nemec Vjekoslav Zagreb
2. Vidaček Marko, Hrelec Matija Igea Varaždin, Zagreb
3. Vrančić Luka, Gredelj Marko Zabok, Varaždin
3. Grantverger Viktor, Rožman Damir Graviola Zagreb
Parovi –stariji:
1. Belaj Damir, Prikratki Damir Sračinec
2. Borošak Zvonko, Odorčić Željko Zagreb
3. Hajdin Vlatko, Križenec Božidar Ljubešćica, Sračinec
3. Coha Miroslav, Rušnov Zlatko Zabok, Zagreb
Izvor:
Foto: