Uspješan nastup mladih članova STK Ljubeščica u Dugom Selu

STOLNI TENIS

Na međunarodnom memorijalnom turniru Đuro Dubenik u Dugom Selu odigranom nastupalo je više od 350 najboljih Igrača iz Hrvatske i Bosne Hercegovine među kojima je bili sedmero članova STK Ljubešćica.

Ponovo je najuspješnija bila Ivona Štriga koja je ostvarila dva postolja. U kategoriji mlađih kadetkinja osvojila je 2. mjesto dok je u kategoriji

kadetkinja bila 3.  Oba puta je izgubila od Hanne Lončarević, sa 3:1 u kadetkinjama, te 3:2 u mlađim kadetkinjama i to nakon vodstva 2:0 u setovima.

Postolje je izborio i Leon Šantek u kadetskoj konkurenciji  nakon poraza u finalu od Stjepana Škode sa 3:2.

Leonu je to bilo prvo postolje na državnim turnirima nakon 8 mjeseci i  dugotrajne ozljede.

Od ostalih članova kluba najbliže postolju bila je Janja Matijašec koja je izgubila u četvrtini-finala kadetkinja.

Ostali članovi kluba ispali su u grupi.

Tenisači Rian Bregović i Ivan Bračko osvojili prva mjesta u Solinu

U sklopu državne završnice Plazma Sportskih igara mladih koja se održava do 31.srpnja u Splitu, odigrana su finala Hrvatska pošta Cupa u tenisu.

Teniski tereni Dalmacija cement u Solinu okupili su najbolje amaterske tenisače u 4 dobne skupine, a dvojica varaždinskih tenisača osvojili su prva mjesta.

Rian Bregović osvojio je prvo mjesto kod dječaka u plavnom dijelu turnira, da bi žutom dijelu turnira slavio Ivan Bračko.

Ekipa CB Sloboda osvojila 26. Memorijal u Remetincu

Završen je 26. Memorijalni turnir Puškadija i Pavlić u Remetincu kod Novog Marofa, a naslov je odnijela varaždinska ekipa CB Sloboda.

Varaždinska ekipa (Mesec, Paveli, Piskač, Modrić, Slunjski…) u finalu je pobijedila domaću ekipu ŠD Remetinec s 2:1.

Treće mjesto osvojila je ekipa 2eN usluge – Pegi team koja je u susretu za treće mjesto svladala ekipu Oštrek Gradnja iz Grane s 1:0.

Najbolji igrač turnira bio je Dejan Slunjski iz pobjedničke ekipe, CB Sloboda, a najbolji golman Stjepan Hajduk iz ŠD Remetinec.

Dodajmo da je na turniru nastupilo 27 ekipa.