Varaždinka Simona Hajduk kući se s Kanara vratila s broncom oko vrata

Rukomet na pijesku

Hrvatske ekipe završile su svoj nastup na Kupu prvaka na Kanarskim otocima u rukometu na pijesku, a BHC Dubrava kući se vraća s brončanom medaljom. S brončanom medaljom kući se vratila i Varaždinka Simona Hajduk, bivša vratarka Koke.

Djevojke iz Dubrave ostvarile su povijesni rezultat i na trećem po redu Kupu prvaka uzele prvu, brončanu medalju. Nakon što su u tijesnoj polufinalnoj utakmici izgubile od španjolske ekipe Rincon s 0:2 (19:20, 12:15), Pantere su s 2:0 (24:18, 18:16) slavile nad TSHV Camelot iz Nizozemske i osvojile brončanu medalju.

Osim Hajduk, za Dubravu je igrala još jedna bivša igračica Koke, a riječ je o Riji Haček iz Čakovca.

Tenisači Rian Bregović i Ivan Bračko osvojili prva mjesta u Solinu

U sklopu državne završnice Plazma Sportskih igara mladih koja se održava do 31.srpnja u Splitu, odigrana su finala Hrvatska pošta Cupa u tenisu.

Teniski tereni Dalmacija cement u Solinu okupili su najbolje amaterske tenisače u 4 dobne skupine, a dvojica varaždinskih tenisača osvojili su prva mjesta.

Rian Bregović osvojio je prvo mjesto kod dječaka u plavnom dijelu turnira, da bi žutom dijelu turnira slavio Ivan Bračko.

Ekipa CB Sloboda osvojila 26. Memorijal u Remetincu

Završen je 26. Memorijalni turnir Puškadija i Pavlić u Remetincu kod Novog Marofa, a naslov je odnijela varaždinska ekipa CB Sloboda.

Varaždinska ekipa (Mesec, Paveli, Piskač, Modrić, Slunjski…) u finalu je pobijedila domaću ekipu ŠD Remetinec s 2:1.

Treće mjesto osvojila je ekipa 2eN usluge – Pegi team koja je u susretu za treće mjesto svladala ekipu Oštrek Gradnja iz Grane s 1:0.

Najbolji igrač turnira bio je Dejan Slunjski iz pobjedničke ekipe, CB Sloboda, a najbolji golman Stjepan Hajduk iz ŠD Remetinec.

Dodajmo da je na turniru nastupilo 27 ekipa.