Veterani Plitvice iz Gojanca protutnjali kroz skupinu na Pan Givova kupu u Vidovcu

Malonogometni turnir

Iza nas je drugi vikend na Pan Givova kupu Vidovec 2017., a u subotu, 21., i u nedjelju 22. siječnja, odigrane su utakmice u skupinama u pionirskoj, juniorskoj, seniorskoj i veteranskoj konkurenciji.

Subotnji dan otvorili su pioniri u skupini B. Uvjerljivi su bili nogometaši Varaždina koji su ostvarili tri uvjerljive pobjede. Svladali su Rudar 47 4:0, Slobodu ŠN 3:0 i vidovečku Budućnost 15:0. Drugo mjesto u skupini osvojili su slobodaši svladavši Budućnost 11:0 i Rudar 47 8:3.

Kod juniora u skupini D,  toplička Mladost osvojila je prvo mjesto. Topličanci su bili od Nedeljanca 2 3:2, od Varaždina s 5:0 bez borbe, da bi s Beretinčanima odigrali bez golova. Subotnji dan zatvorili su seniori u skupini B. Bez poraza je završila Sloboda iz Tužnog koja je pobijedila Budućnost 1 3:0, Gojančane 3:2, da bi s tuhovečkim Poletom odigrala 3:3.

Nedjelji dan otvorili su  pioniri u skupini D, a sa stopostotnim učinkom završili su nogometaši topličke Mladost koji su svladali Slobodu ŠN 2 5:0, Ivančicu 1:0 i Nedeljanec 1 6:0, dok su drugoplasirani u grupi – Ivančani bili bolji od Slobode ŠN 3 4:1 i Nedeljanca 1 2:1.

Kod juniora u grupi A isti broj bodova osvojili su Srakari, Gojančani i Varteks. Nogometaši Sračinca upisali pobjedu protiv MNK Ljubešćice 3:1, istim rezultatom svladali su Plitvicu iz Gojanca da bi izgubili od Varteksa 1 4:0. Varteksovci su svladali i Ljubešćane 6:1, no poraženi su od Gojančana 1:0, koji su također bili bolji od Ljubešćice 4:2.

Kod veterana najbolji nogomet prikazala je Plitvica iz Gojanca, koja je upisala tri pobjede pobijedivši Telecom – Auto Florijanić 3:1, Duge noći 2:1 i Budućnost 4:1. Kod seniora konkurenciju je u grupi A deklasirao Zelengaj 1. Nogometaši iz Donjeg Kućana slavili su protiv Nedeljanca 2 4:0, Omladinca 3:0 i Trnja 3:1.