Povežite se s nama

Foto i video

VIDEO Liga za Varaždin uredit će Aquapark i Dravsku šumu vratiti građanima

Objavljeno:

- dana

VARAŽDIN NA KVADRAT

Izletište na Dravi godinama je bilo omiljeno mjesto Varaždinaca. Nažalost, danas ne nudi one sadržaje koje Varaždin kao grad na rijeci mora pružati svojim građanima. Stoga je Liga za Varaždin pripremila cjeloviti plan obnove i revitalizacije Dravske šume, te nekad popularnih kupališnih kapaciteta.

Dravsku šumu uz Banficu pretvorit ćemo u pravu park šumu sa sadržajima za tjelovježbu i teretanu na otvorenom, ističe Vlado Sevšek, predsjednik Udruge građana Liga za Varaždin i kandidat za gradonačelnika.

Više o svemu pogledajte u video prilogu:

 

Izvor: LZV
Foto: Ilustracija

Foto i video

FOTO Snijeg učinio Varaždin još romantičnijim u adventsko vrijeme

Objavljeno:

- dana

Objavio/la:

FOTO : IVAN AGNEZOVIC

Sinoć je i u kontinentalnom dijelu Hrvatske počeo padati snijeg.

Prema podacima DHMZ-a Varaždin se jutros probudio s 3 centimetra snijega, a on je i u jutarnjim satima nastavio lepršati na sjeveru zemlje.

Malo snijega dalo je dodatnu romatiku lijepo uređenom Varaždinu tijekom adventskog vremena.

Pogledajte fotogaleriju snijega u Varaždinu.

Nastavite čitati

Foto i video

FOTO Iako nema puno snijega na krovu Zagorja vlada snježna idila

Objavljeno:

- dana

Objavio/la:

Foto: Zoran Stanko

Sinoć je u većem dijelu Hrvatske padao snijeg.

Jutros ga je na varaždinskom području bilo centimetar ili ga nije bilo upoće.

Ipak, na vrhu Ivanščice ga ima oko 5 centimetar, rekao nam je ivanečki fotograf i planinar Zoran Stanko. Naša je planina obasjana suncem, bijela i puna planinara. Temperatura je bila oko – 5 stupnjeva.

– Snježna idila na krovu Zagorja. Divna šetnja po stazi Pionir. Nadam se da će biti još takvih prizora u prosincu – poručio je Stanko.

Pogledajte prekrasne fotografije koje su snimljene na Ivaščici jutros, 3. prosinca.

Nastavite čitati

Promo

Varaždinsko online izdanje