1. ŽNL: Čevo uz hat-trick Dejana Blažija pobijedilo Dinamo iz Babinca

Kompletirano je 7. kolo 1. županijske lige, a pravu golijadu mogli su vidjeti gledatelji u Podevčevu.

Tamo je u nedjelju, 4. listopada, domaće Čevo slavilo sa 6:3 protiv Dinama iz Babinca. Hat-trick za Podevčevce postigao je Dejan Blaži, dva gola je zabio Mihael Cvek, dok je jednog postigao Ilija Gale.

U preostalim nedjeljnim susretima varaždinska Mladost poražena je s 3:0 od cestičkog Poleta, Plitvica iz Selnika je s 3:1 slavila protiv Slobode u Tužnom, dok su Drava-Ajax i margečanska Mladost odigrali 1:1.

Još u subotu Obreš je bio bolji od Beretinca s 2:1, Budućnost s 4:0 od varaždinska Slobode, dok su Novi Marof i tuhovečki Polet odigrali 0:0.

Nogometaši Varaždina stigli do vrijednog boda kod Gorice

Nogometaši Varaždina stigli su do vrijednog boda u sklopu 28. kola 1. HNL. Kod trećeplasirane Gorice odigrali su bez golova (0:0).

Trener Zoran Kastel protiv Goričana izveo je sastav: Horkaš – Tkalčić, Ćelić, Pellumbi, Memija – Guera Djou, Đurasek – Peco, Posavec, Boban – Obregon.

Najbolju priliku Varaždinci su imali u 26. minuti kada se Obregon sjurio u šesnaesterac i pucao prema goričkom vrataru Baniću, ovaj je bio svladan, no ispriječila se greda.

Gorica je uspjela svladali varaždinskog vratara Horkaša u 52. minuti, no nakon VAR provjere dosuđeno je zaleđe.

Na kraju je svakoj ekipi pripao po bod. Varaždincima važan bod u borbi za ostanak.

U idućem kolu u Varaždin dolazi Šibenik.

3. HNL: Podravina razbila petardom Rudar, Varteksu bod

Nogometaši Podravine i Varteksa u subotu, 10. travnja, odigrali su susrete 18. kola 3. HNL Sjever.

Podravina je u susjedskom derbiju gostovala kod Rudara u Murskom Središću i slavila je 5:0.

Varteks je na stadionu Sloboda ugostio Papuk i završilo je 2:2. Bumbari su poveli preko Kessea, a zatim su gosti preokrenuli susret u svoju korist. Konačnih 2:2 postavio je Režić u 91. minuti.

U sljedećem kolu na rasporedu je susjedski derbi između Varteksa i Podravine.