JYSK
JYSK
JYSK
JYSK

IZDAVAČ

Regionalni tjednik d.o.o.
Anina 11
42000 Varaždin

GLAVNI UREDNIK

Goran Mališ, urednik@regionalni.com

ZAMJENIK GLAVNOG UREDNIKA

Josip Novak, jnovak@regionalni.com

UREDNIK PORTALA

Ivan Tomašković, ivan@regionalni.com

NOVINARI

Robert Peharda, rpeharda@regionalni.com
Mirna Grabar, mgrabar@regionalni.com
Ivan-Goran Herman, igherman@regionalni.com
Sandra Županić, szupanic@regionalni.com
Martina Lončar-Petrinjak, mlpetrinjak@regionalni.com

GRAFIČKA REDAKCIJA

Vlatka Lešić, vlatka@regionalni.com
Mirta Brozičević, mirta@regionalni.com
Andreja Krobot, andreja@regionalni.com
Željka Biškup, zbiskup@regionalni.com

PRODAJA

Zdenka Jagić, voditeljica prodaje
zjagic@regionalni.com
marketing@regionalni.com
Tel. +385 42 290 778

Vedran Bunić
vbunic@regionalni.com
Tel. 042/290-781

UPRAVA

Sandra Vlahek

SURADNICI

Denis Peričić
Dalibor Flajpan

FOTOREPORTER

Ivan Agnezović
foto@regionalni.com

MALI OGLASI

Augusta Šenoe 12
(Gradska tržnica, prolaz prema Kukuljevićevoj)
Ljiljana Simić

ljsimic@regionalni.com
malioglasi@regionalni.com
Tel: +385 42 290 774
Pon: 7,30 – 12 h
Uto: 7,30 – 14 h
Sri, čet: 7,30 – 15 h
Pet: 7,30 – 14,30 h

REDAKCIJA

Odaberite boju