FOTOArhiva RT

Odigrano je sedam susreta 17. kola Prve županijske lige. Derbi kola odigran je u nedjelju u Donjem Kućanu gdje su se susreli domaći Zelengaj i Polet iz Tuhovca.

Slavio je domaćin s 3:2. Zelengaj je u vodstvo doveo Ernest Horvat u 8. minuti, 12 minuta kasnije Vedran Vrbanić povisio je rezultat, da bi u 28. minuti isti igrač zabio za 3:0. U samoj završnici susreta gosti su ublažili poraz golovima u 77. minuti i 85. minuti.

U 17. kolu do uvjerljive 8:0 pobjede stigla je vodeća Ivančica protiv Poleta iz Cestice, dok je drugoplasirana Vinica s 2:0 svladala Mladost iz Margečana.

SPAR

U preostalim utakmicama Budućnost je s 4:3 pobijedila Slobodu iz Tužnog, Plitvica u Selniku Dravu u Sv. Đurđu 3:0, Obreš je sa 6:0 deklasirao Podravac Kitro, a Plitvica i Sloboda ŠN odigrali su 2:2.