Rukometašice Koke uz odličnu Golubić na vratima do slavlja protiv Splita 2010

Još jedna pobjeda

Rukometašice Koke odigrale su utakmicu 15. kola 1. HRL protiv ekipe Split 2010 i pobijedile 24:18.

U prvom poluvrijemenu Varaždinke su imale mnogo tehničkih grešaka i teško su realizirale napadačke akcije pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 10:10.

U drugom dijelu nastavile su istom ritmu, no od 46. minuti počele su se ozbiljnije odvajati i utakmice su mirno privele kraju.

Na golu je bila odlična Janja Golubić koja je skupila čak 22 obrane, dok su raspoloženije u polju bile Ivana Dragišić i Ines Domjan svaka s po pet golova.

U sljedećem kolu rukometašice Koke gostuju kod Zameta.

FOTO Bednja preokrenula protiv Varteksa i plasirala se u polufinale Županijskog kupa

Odigrana su četiri četvrtfinalna susreta Županijskog nogometnog kupa. Repriza prošlosezonskog finala odigrana je u Beletincu gdje su se susreli Bednja i Varteks.

U prvom dijelu golovi nisu padali. U sedmoj minuti nastavka Varteks je poveo 1:0 preko Tihomira Šoštarića.

Izjednačenje domaćina stiglo je u 71. minuti kada je Filip Holi pogodio iz penala.

Isti igrač zabio je za pobjedu glavom u 87. minuti za konačnih 2:1.

U polufinale se plasirao i Jalžabet koji je s 1:0 bio bolji od Zadrugara. Preostala dva susreta četvrtfinala završila su tek nakon izvođenja jedanaesteraca.

Susret varaždinske Mladosti i Novog Marofa nakon 90 minuta bio je 2:2, a nakon penala slavili su Novomarofčani s ukupnih 8:7.

I utakmica Podravine i Nedeljanca nakon regularnog dijela bila je 2:2 i na kraju su u polufinale prošli Ludbrežani s ukupnih 6:4.

BK Thor na 2. kolu 1. hrvatske boksačke lige: Veliki povratak Maslića i Bogović

Boksačice i boksači Thora iz Bartolovca sudjelovali su na 2. kolu 1. hrvatske boksačke lige. Nastupilo je osmero natjecatelja i njih četvero su upisali pobjede.

U ring se vratio Timi Maslić koji je zbog ozljede morao pauzirati gotovo dvije godine. On se borio u seniorskoj konkurenciji u kategoriji do 86 kg protiv odličnog Roka Anđela iz zagrebačkog Boksačkog kluba Metalac. U sve tri runde bio bolji i pobijedio jednoglasnom odlukom sudaca.

Povratnica nakon ozljede Paulina Bogović, aktualna prvakinja Hrvatske, boksala je protiv Lane Kovačić brončane s Državnog prvenstva te je deklasirala prekidom u drugoj rundi. Pobjede su odnijeli Iva Grozdek i Ana Posavec.