Zoran Jeftić vraća se u Rukometni klub Vidovec!

Bivši reprezentativac

Nakon polusezone u Dravi iz Ptuja, kružni napadač Zoran Jeftić vraća se u Rukometni klub Vidovec.

Riječ je o bivšem hrvatskom reprezentativcu koji je u svojoj karijeri branio boje Varteks Di Caprija, Medveščaka, španjolskih klubova Edence i Las Palmasa, Vidovca, Međimurja i GRK Varaždina 1930.

Posljednji angažman imao je u novopečenom slovenskom prvoligašu Dravi iz Ptuja.

– Ambicije kluba u Ptuju me baš i nisu zadovoljile, pa ću ponovno zaigrati za Vidovec – potvrdio nam je Zoran Jeftić, 34-godišnjak koji je s hrvatskom reprezentacijom u Tunisu 2005. godine osvojio srebrnu medalju.

Vidovčani trenutno drže šestu poziciju Prve hrvatske rukometne lige Sjever. U 13 kola skupili su 15 bodova, upisavši sedam pobjeda, remi i pet poraza.

– U Vidovcu ću igrati srcem. Slaže se vrlo respektabilna ekipa, a čeka nas i osmina finala Kupa protiv Zameta – zaključio je Jeftić.

Konačno poznat sastav 4. nogometne lige Čakovec – Varaždin u novoj sezoni

Ilustracija

Nakon što je većina prošlosezonskih sudionika 4. nogometne lige Čakovec – Varaždin iz Međimurske županije odustalo od natjecanja, konačno su potvrđena imena klubova koji će se u ovom rangu natjecanja boriti za naslov prvaka u novoj sezoni.

Liga će brojati 14 klubova, osam iz Varaždinske županije i šest iz Međimurja. Varaždinski predstavnici bit će: Bednja, Nedeljanec, Zelengaj, Jalžabet, Ivančica, Budućnost Vidovec, Dubravka-Zagorac i Plitvica Gojanec. Iz Međimurja nastupaju: Mladost Komet, Dinamo Domašinec, Mladost Sveta Marija, Naprijed Cirkovljan, Galeb Oporovec i Draškovec.

Podsjetimo i da je zbog odustajanja dijela međimurskih klubova, Županijski nogometni savez Varaždin morao mijenjati propozicije natjecanje te su se za sudjelovanje u 4. NL Čakovec – Varaždin mogli prijaviti i klubovi koji su sezonu ranije završili s nižim plasmanom od petoga mjesta.

Prvo kolo na rasporedu je 28. i 29. kolovoza, a parovi će biti poznati nakon ždrijeba koji je ovoga petak, 30. srpnja.

Tenisači Rian Bregović i Ivan Bračko osvojili prva mjesta u Solinu

U sklopu državne završnice Plazma Sportskih igara mladih koja se održava do 31.srpnja u Splitu, odigrana su finala Hrvatska pošta Cupa u tenisu.

Teniski tereni Dalmacija cement u Solinu okupili su najbolje amaterske tenisače u 4 dobne skupine, a dvojica varaždinskih tenisača osvojili su prva mjesta.

Rian Bregović osvojio je prvo mjesto kod dječaka u plavnom dijelu turnira, da bi žutom dijelu turnira slavio Ivan Bračko.