Povežite se s nama

Crna kronika

Bivša djevojka na Dravi izbola predsjednika varaždinskih bajkera, Nikolu Tureka

Objavljeno:

- dana

O nemilom događaju

Izvijestili smo o pokušaju ubojstva koji se dogodio s 14./15. lipnja na predjelu uz rijeku Dravu u Varaždinu.

Policija je izvijestila da je došlo do verbalnog i fizičkog sukoba između 21-godišnje djevojke i 30-godišnjaka. Tijekom sukoba je 21-godišnjakinja na zasad neutvrđeni način nanijela 30-godišnjaku ubodnu ranu u predjelu vrata. Ozlijeđeni je 30-godišnjak prevezen u Opću bolnicu Varaždin gdje je zadržan na liječenju.

– Pacijent je stigao s ozljedama opasnima po život. U teškom je zdravstvenom stanju, u induciranoj komi i liječnici se bore za njegov život – rekao je primarijus dr. Ranko Stare iz Opće bolnice Varaždin.

Djevojka je dovedena u Policijsku upravu varaždinsku na kriminalističko istraživanje, te je po završetku istraživanja, uz kaznenu prijavu za kazneno djelo Ubojstva u pokušaju, predana pritvorskom nadzorniku Policijske uprave varaždinske.

Kako neslužbeno doznajemo, teško ozlijeđen u nemilom događaju je Nikola Turek, predsjednik MK Barokera. Izbola ga je njegova bivša djevojka koja ga je, kako smo neslužbeno doznali, izmamila u gluho doba noći iz kuće te se s njim sastala pri čemu ga je izbola nožem.

Navodno ga je od prekida veze neprestano uznemiravala.

Izvor:
Foto:

Crna kronika

Policija kod Ludbrega zaustavila biciklista s 2,06 promila, zadržan je na triježnjenju

Objavljeno:

- dana

Objavio/la:

FOTO: Ilustracija

U srijedu, 7. lipnja, oko 18 sati i 35 minuta u Ludbreškoj ulici u mjestu Globočec Ludbreški u kontroli prometa zaustavljen je biciklist, javila je PU varaždinska.

Biciklom je upravljao 52-godišnjak pod utjecajem alkohola od 2,06 promila.

Kako je postojala opravdana bojazan da će nastaviti s činjenjem prekršaja, isti je priveden u PP Ludbreg do prestanka djelovanja opojnog sredstva.

Nastavite čitati

Crna kronika

Ivanečka policija pretragom našla oko 400 kilograma duhana kod 60-godišnjaka

Objavljeno:

- dana

Objavio/la:

Foto: Ilustracija

Policijski službenici Policijske postaje Ivanec pretražili su temeljem naredbe Općinskog suda u Varaždinu, kuću, gospodarske zgrade i osobno vozilo kojima se koristi 60-godišnjak.

Tom su prilikom pronašli 41 vreću sa sadržajem sitno rezanog duhana, ukupne težine od oko 400 kilograma, javila je PU varaždinska.

Pronađeni je duhan privremeno oduzet te će se protiv 60-godišnjaka podnijeti kaznena prijava za kazneno djelo Nedozvoljene trgovine.

Nastavite čitati

Promo

Varaždinsko online izdanje