Dabrovi izgubili od Gorice, ništa od Lige za prvaka

Minimalan poraz

Rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 poraženi su jučer kod kuće od Gorice 32:31, čime su izgubili sve šanse za plasman u Ligu za prvaka.

U početku je susret bio izjednačen, no domaći rukometaši su se u 16. minuti odvojili na plus pet (10:5). Ipak, tri minute prije odmora gosti su izjednačili i prvo poluvrijeme je završilo 13:14.

U nastavku su se Goričani odlijepili na plus šest (19:25), no strpljivi Varaždinci uhvatili su priključak i u 55. minuti izjednačili na 28:28.

Međutim, pogodak Ivana Laljeka minutu prije kraja za 32:30 odlučio je pobjednika ove utakmice. Najraspoloženiji u varaždinskim redovima bio je Bruno Vili Zobec koji je postigao devet pogodaka.

U sljedećem kolu varaždinski rukometaši gostuju kod Umaga.

Tenisači Rian Bregović i Ivan Bračko osvojili prva mjesta u Solinu

U sklopu državne završnice Plazma Sportskih igara mladih koja se održava do 31.srpnja u Splitu, odigrana su finala Hrvatska pošta Cupa u tenisu.

Teniski tereni Dalmacija cement u Solinu okupili su najbolje amaterske tenisače u 4 dobne skupine, a dvojica varaždinskih tenisača osvojili su prva mjesta.

Rian Bregović osvojio je prvo mjesto kod dječaka u plavnom dijelu turnira, da bi žutom dijelu turnira slavio Ivan Bračko.

Ekipa CB Sloboda osvojila 26. Memorijal u Remetincu

Završen je 26. Memorijalni turnir Puškadija i Pavlić u Remetincu kod Novog Marofa, a naslov je odnijela varaždinska ekipa CB Sloboda.

Varaždinska ekipa (Mesec, Paveli, Piskač, Modrić, Slunjski…) u finalu je pobijedila domaću ekipu ŠD Remetinec s 2:1.

Treće mjesto osvojila je ekipa 2eN usluge – Pegi team koja je u susretu za treće mjesto svladala ekipu Oštrek Gradnja iz Grane s 1:0.

Najbolji igrač turnira bio je Dejan Slunjski iz pobjedničke ekipe, CB Sloboda, a najbolji golman Stjepan Hajduk iz ŠD Remetinec.

Dodajmo da je na turniru nastupilo 27 ekipa.