Dijelimo ulaznice za utakmicu Varaždina i Lučkog!

Nogometaši Varaždina u subotu od 19.30 sati stadionu Varteksa igraju prvu utakmicu pred domaćom publikom u novoj sezoni 2. HNL.

Protivnici su im nogometaši Lučkog, a mi dijelimo dva puta po dvije ulaznice za tribinu Zapad lijevo.

Ono što morate napraviti je lajkati našu Facebook stanicu i ispod naše objave na Facebooku označiti osobu s kojom biste pošli na utakmicu.

Odlični nastupi Katje i Roka Bengerija u Sloveniji

Članovi Kajak kanu kluba Varteks nastupili su u sastavu reprezentacije Republike Hrvatske na utrci Europskog kupa u slalomu za seniore, održanoj na stazi Tacen na rijeci Savi u Ljubljani u Sloveniji.

U konkurenciji više od 200 natjecatelja iz 15 zemalja ostvareni su odlični rezultati.

Katja Bengeri nastupila je u disciplini kanu jednosjed (C-1) gdje se plasirala na 9. mjesto i disciplini kajak jednosjed (K-1) gdje je bila 14.

Roko Bengeri nastupio je u kanu jednosjed (C-1) i kajaku jednosjedu (K-1), te se u obje discipline plasirao na 21. mjesto, a Nikola Novosel u kajaku jednosjedu plasirao se na 76. mjesto.

Natjecanje u Ljubljani je i jedna od izbornih utrka za sastav reprezentacije Hrvatske koja će nastupiti na seniorskom Europskom prvenstvu u slalomu na divljim vodama koje će se od 6. do 9. svibnja održati u Ivrei u Italiji na kojem će najvjerojatnije nastupiti braća Katja i Roko Bengeri.

Varaždinske košarkašice dobro otvorile, no pobjeda je otišla na stranu Orke

U Zagrebu je u subotu, 17. travnja, odigrana utakmica 5. kola Lige za prvaka i popunu Premijer lige, između domaćeg sastava Orka i varaždinskog Vindija. Utakmica je završila rezultatom 62:49.

Nakon prve četvrtine Varaždinke su imale prednost od 18:15, no domaćin je okrenuo i na odmor otišao s 38:32. Potom su zagrebačke košarkašice otišle na čak 56:38, ipak u zadnjoj četvrtini Varaždinke su ublažile poraz.

– Odigrali smo susret protiv Orke s premalo treninga zbog ozljeda i izostanaka. Utakmicu smo otvorili dosta dobro i stvorili prednost u prvoj četvrtini. Širina klupe protivnika dozvolila im je da cijelu utakmicu odigraju istim tempom, i pogotovo u drugoj i trećoj četvrtini stvore razliku koju do kraja nismo uspjeli sustići – rekao je Marko Škerbić, trener ŽKK Vindi.

Iduće kola je posljednje za Varaždinke ove sezone, a protivnice su im košarkašice Broda.