U Ivancu je u srijedu, 5. kolovoza, odigrana finalna utakmica Županijskog nogometnog kupa između četvrtoligaša Ivančice i prvoligaša Varaždina. Slavili su Varaždinci tek nakon izvođenja jedanaesteraca s ukupnih 8:7 (1:1).

Momčad Miroslava Mendaša bila je vrlo blizu podviga i odlično je parirala prvoligašu koji je igrao u kombiniranom sastavu.

Poveli su Varaždinci u 15. minuti preko Leona Benka i s minimalnim vodstvom otišli su na odmor. Ivančani su ušli hrabro u drugi dio i u 72. minuti uspjeli su izjednačiti golom Nikole Kolareka.

Do kraja golovi nisu padali pa se pobjednik tražio izvođenjem kaznenih udaraca. Sretniji i spretniji su bili gosti slaveći s ukupnih 8:7.

Lako su do trofeja mogli stići i Ivančani. Nakon što su sva četiri njihova izvođača pogodila, a varaždinski napadač Vinko Petković nije u drugoj seriji, Neven Vukman u petoj seriji imao je sve u svojim nogama, no nije uspio pogoditi za pobjedu.