Povežite se s nama

Sport

Memorijalni turnir u Ivancu

Objavljeno:

- dana

KARATE

U nedjelju, 12.listopada u Ivancu je održan 7. Memorijalni karate turnir na kojem su nastupili karatisti iz cijele Hrvatske.

Nastupilo je 185 natjecatelja iz 24 hrvatska kluba. Najudaljeniji klubovi su bili iz Vukovara i Rijeke.

 

Rezultati: KATE

B kvalitetna kategorija

Cicibani:
1.Mateo Čukelj(KIK-Kloštar Ivanić, Križ), 2.Matej Gorić (KIK), 3.Fran Karašić(KIK), Ivano Mavrek(Ivanec)
Mlađi učenici:
1.Tomislav Tkalčec(Zen-Ludbreg), 2.Jakov Oblak(Zen), 3.Ivan Huzanić(Ivanić Grad), Filip Ribarić(Ivanić Grad)

Cicibanke:
1.Kornelija Božić(Konjščina), 2.Nikolina Leskovar(Klenovnik), 3.Lidija Iljkić(KIK), Iva Sajko(Lepoglava)
Mlađe učenice:
1.Lana Pavlaković(Klenovnik), 2.Tea Lena Špoljerić(Globus), 3.Leona Bradać(Ivanić Grad), Mia Zetica (Ivanić Grad)
Učenice:
1.Iva Pečenec(Zen-Ludbreg), 2.Iva Pofuk (Ivanec), 3.Karla Bahun (Ivanec), Gabrijela Grabrovec (Ivanec)
Mlađe kadetkinje:
1.Ana Marija Lilek (Zen-Ludbreg), 2.Melani Magdić (Ivanec), 3.Dijana Laura Jantol (Zen), Iva Pofuk (Ivanec)

A kvalitetna kategorija

Mlađi učenici:
1.Karlo Kalanj(Vukovar), 2.Karlo Jukić(Vukovar), 3.Noa Jambrović(Globus-Čakovec), Chris Malčec(Virovitica)
Učenici:
1.Roko Štokić (Globus-Čakovec), 2.Mihael Štefović (Virovitica), 3.Matija Relić(Virovitica), Adrian Fajfar(Globus)
Mlađi kadeti:
1.Matija Vuk(Zen-Ludbreg), 2.Andrej Lilek (Zen), 3.Karlo Krušelj (Samurai-Rasinja)

Mlađe učenice:
1.Asja Štalmajer(Vukovar), 2.Ana Harambaša (Zen-Ludbreg)
Učenice:
1.Inga Grgić(Globus-Čakovec), 2.Asja Štalmajer(Vukovar), 3.Nika Tutić(Daruvar), Ema Štalmajer(Vukovar)
Juniorke:
1.Petra Brlečić (Ivanec)

Ekipno mlađe učenice+učenice:
1.Klenovnik 2, 2.Ivanec, 3.Klenovnik 1

 

BORBE

B kvalitetna kategorija

Učenici -38 kg:
1.Boro Jurčec(M. Subotica), 2.Adrian Fajfar(Globus-Čakovec), 3.Timo Vlahek(M.Subotica), Luka Šteković(Kaplast-Karlovac)
Učenici +38 kg:
1.Dino Pereško (Kaplast-Karlovac) 2.Luka Tot (Mala Subotica)
Učenice +40kg:
1.Inga Grgić(Globus-Čakovec), Ingrid Kocanjer(Kaplast-Karlovac), Iva Pofuk(Ivanec), Melani Magdić(Ivanec)

A kvalitetna kategorija

Mlađi učenici -26 kg:
1.Chris Malčec(Virovitica), 2.Adrian Stančić(Klenovnik), 3.Erik Bencek(Ivanec), Ivan Juričić(Đurđevac)
Mlađi učenici -34 kg:
1.Lovro Farkaš(Globus), 2.Karlo Zelenbrz(Virovitica), 3.Nino Blagus(M.Subotica), Sven Strahi ja(M.Subotica)
Mlađi učenici +38 kg:
1.Tibor Kovačić(Varaždin), 2.Jurica Švraka(Đurđevac), 3.Patrik Žlibar(Ivanec), Erik Panić(Međimurje)

Mlađe učenice -26 kg:
1.Lana Pavlaković(Klenovnik), 2.Lana Blagus(M.Subotica), 3.Tea Lena Špoljarić(Globus), Elena Oštarjaš(Klenovnik)
Mlađe učenice -34 kg:
1.Ina Posavac (Đurđevac), 2.Tatjana Tomašek (Đurđevac), 3.Ana Harambaša (Zen-Ludbreg)
Mlađe učenice +38 kg:
1.Nina Zelenbrz (Virovitica), 2.Antonija Petrović (Đurđevac)

Učenici -30 kg:
1.Mihael Štefović (Virovitica) 2.Roko Bencek(Ivanec) 3.Mihael Jakopanec (Ivanec)
Učenici -34 kg:
1.Dominik Murković(M.Subotica), 2.Marko Zelenbrz(Virovitica), 3.Luka Kafka(Virovitica), Josip Benjamin Szabo(Daruvar)
Učenici -42 kg:
1.Filip Kafka (Virovitica) 2.Emil Patrčević (Ivanec) 3.Mateo Jakopanec (Varaždin)
Učenici -46 kg:
1.Mateo Kos (Virovitica) 2.Luka Čondić (KTC), 3.Dino Pereško (Kaplast), Luka Tot (M.Subotica)

Učenice -32 kg:
1.Ema Čorba(Đurđevac) 2.Nika Žerjav (Mala Subotica) 3. Mateja Prevedan (Đurđevac)
Učenice -36 kg:
1.Antonija Ružić (Mala Subotica) 2.Lea Pereglin (Konjščina) 3.Lucija Svrtan (Konjščina)
Učenice +44 kg:
1.Lara Hodalić (Đurđevac) 2.Lea Igrec (Mihovil-Prelog), 3.Petra Jančijev (Đurđevac)

Mlađi kadeti -36 kg:
1.Dean Kranjčec (Lepoglava), 2.Bojan Sarić(Podravka), 3.Hrvoje Lazar(Klenovnik), Marko Zelenbrz(Virovitica)
Mlađi kadeti -45 kg:
1.Bojan Puvača(Rijeka), 2.Hugo Jurčec(M.Subotica), 3.Renato Djaković(KTC), Marino Kovač(Lepoglava)
Mlađi kadeti -57 kg:
1.Ivan Tonković (Kostrena), 2.Pavle Radenić(Virovitica), 3.Emanuel Vuković(KTC), Bernard Crnković(Samurai)
Mlađi kadeti + 57 kg:
1.Ivan Varga(Podravka), 2.Nikola Gudek(Konjščina), 3.Ivan Vajdić(Podravka), Ivan Gudek(Konjščina)

Mlađe kadetkinje -40 kg:
1.Ivona Ciglar(Varaždin), 2.Tara Nikolić(Varaždin), 3.Antonija Ružić(M.Subotica), Antonija Engler(Varaždin)
Mlađe kadetkinje -50 kg:
1.Marija Murković(M.Subotica), 2.Lea Sajko(Lepoglava), 3.NIcol Sinković(Zen-Ludbreg), Viktorija Horvat(Mihovil-Prelog)

Kadeti -57 kg:
1.Hugo Jurčec (Mala Subotica) 2.Karlo Krušelj (Samurai-Rasinja)
Kadeti -63 kg:
1.Bruno Zadravec(Musashido-Varaždin), 2.Mario Jakopanec(Ivanec), 3.Ivan Varga(Podravka), Petar Cahunek(Lepoglava)
Kadeti -70 kg:
1.Dominik Juranić(Podravka), 2.Erik Wolf(KTC-Križevci), 3.Marko Rosić(Kostrena)
Kadeti +70kg:
1.Martin Breški(Lepoglava), 2.Josip Pokorny(Mladost-Varaždin), 3.Jeronim Percač(Mihovil-Prelog), Luka Marđetko(Mihovil)

Kadetkinje:
1.Izidora Juriša(Lepoglava), 2.Melanija Hrgarek(Ivanec), 3.Petra Brlečić(Ivanec), Izabela Špoljarić(Globus)
Juniorke:
1. Gabrijela Szabo (Daruvar), 2. Dolores Juriša (Lepoglava)

Seniori:
1.Mario Ban (KTC-Križevci), 2.Mario Slivar(Lepoglava), 3.Filip Habek(Ivanec), Vedran Martin Sever(KTC)

Ekipno mlađi učenici:
1. Ivanec   2. Mala Subotica

Ekipno učenici:
1. Ivanec  2. Mala Subotica

Ekipno mlađi kadeti:
1.Kostrena  2.Lepoglava

Izvor:
Foto:

Sport

Boksačica Lea Paska slavila prekidom u prvoj rundi, pobjedu upisao i Luka Starčević

Objavljeno:

- dana

Objavio/la:

Članovi Boksačkog kluba Fight Club Kovačić sudjelovali su na 3. kolu Hrvatske boksačke lige koje je održano u subotu, 19. lipnja, u Zagrebu. U borbama na otvorenom u dva natkrivena ringa sudjelovalo je 130 boraca, među kojima i šestero boraca Fight Cluba Kovačić.

Lea Paska još je jednom pokazala zašto je izabrana za kapetanicu ekipe. Pobijedila je prekidom u prvoj rundi. Pobjedu je ostvario i Luka Starčević, dok su Borna Tuk, Lovro Cepanec, Gabriel Smotar i Roko Galunić upisali poraze unatoč dobrim borbama.

– Slijedi nam tjedan dana zaslužene pauze nakon koje boksači započinju s mini ciklusom bazičnih priprema uoči početka drugog dijela sezone – poručuju iz Kluba.

Nastavite čitati

Sport

1. ŽNL: Budućnost pobjedom u Margečanu potvrdila naslov prvaka

Objavljeno:

- dana

Objavio/la:

Nogometaši vidovečke Budućnost novi su prvaci 1. županijske nogometne lige. Vidovčani su dva kola prije kraja prvenstva titulu prvaka potvrdili gostujućom 5:1 pobjedom u Margečanu protiv domaće Mladosti.

Najuvjerljiviju pobjedu kola ostvario je cestički Polet koji je s visokih 13:0 bio bolji od Čeva. Beretinec je s 2:1 svladao varaždinsku Slobodu, a istim je rezultatom slavila i Plitvica (S) protiv Dinama (B). Polet i Obreš su remizirali 1:1 u Tuhovcu, dok je Novi Marof sa sigurnih 3:0 svladao Slobodu (T).

Parovi 25. kola: Dinamo (B) – Mladost (M), Budućnost – Beretinec, Sloboda (Vž) – Polet (C), Čevo – Novi Marof, Sloboda (T) – Mladost (Vž), Drava-Ajax – Obreš, Plitvica (S) – Polet (T).

Nastavite čitati

Promo

Varaždinsko online izdanje

Međimursko online izdanje

Error, no Ad ID set! Check your syntax!