Remečani i Lončari u drugom kolu legendarne Kutije Šibica

Hakleri

Obje ekipe iz Varaždinske županije, ŠD Remetinec i Automobil Lončar prošle su u drugo kolo na ovogodišnjoj Kutiji Šibica.

Momci iz ŠD Remetinec uspješno su u subotu apsolvirali prvu prepreku – ekipu Bubanj rezultatom 1:0. Pobjedu im je donio Antonio Zrno u 39. minuti utakmici.

Lončari su na teren izašli u nedjelju i istim rezultatom su bili bolji od varaždinske ekipe Ropox industrijski podovi za koju su igrali uglavnom igrači trećeligaša Varaždinu uz Lovru Cveka i Dejana Slunjskog. Pobjedu ekipi Automobil Lončar donio je Alen Herceg golom u 18. minuti.

U idućem kolu Remečani igraju protiv pobjednika susreta ekipa Bilić Erić Security i Browell Viljuškari, dok Lončari čekaju boljeg iz utakmice ekipa Cofee time i Supersport kladionica.

Lorena Horvat ponovno viceprvakinja Europe u boksu

Lorena Horvat iz Boksačkog kluba Thor (Bartolovec) osvojila je srebrnu medalju na Europskom juniorskom prvenstvu u Sarajevu.

Lorena je u finalu kategorije do 66 kg podijeljenom odlukom 3:2 izgubila meč za zlato od Turkinje Busenir Yanaz (po rundama 2:3, 2:3 i 0:5).

Bilo je to treće uzastopno europsko finale za Lorenu koja je prethodne dvije godine bila prvakinja i viceprvakinja Europe u konkurenciji kadetkinja.

Dražen Besek novi je trener Varteksa: Došao sam graditi s vama!

Dražen Besek, novi je trener Varteksa, koji se natječe u četvrtom rangu hrvatskog nogometa.

Besek je vodio brojne klubove počevši od Varteksa, Čakovca, Drave iz Ptuja, Slaven Belupa, Osijeka i Zagreba. Uspio je ono što rijetko kojem Hrvatu uspje – osvojiti srca Kineza.

Posljednji angažman, koji je bio vrlo kratak imao je u marokanskom Maghreb de Fèsu.

Dražen Besek predstavljen je u emotivnom videu, u kojem je kazao došao sam graditi s vama.

Press konferencija na kojoj će se novi trener Dražen Besek predstaviti javnosti bit će u utorak, a prva prozivka i početak priprema za novu sezonu trebao biti oko 15. srpnja.