Marko Rog debitirao i za Napoli u Ligi prvaka

U osmini finala

Nakon debija u Seriji A protiv Intera, Nedeljančan Marko Rog debitirao je za Napoli i u Ligi prvaka.

U posljednjem susretu skupine B Lige prvaka Napoli je gostovao kod Benfice i slavio 2:1. U vodstvo ih je doveo Jose Callejon u 60. minuti, u 79. je na 0:2 povisio Mertens da bi Jimenez postavio konačnih 1:2. Rog je u igru ušao u 80. minuti i vrlo dobro odigrao posljednjih desetak minuta.

Napoli je završio kao prvi u skupini B i u plasirao se u osminu finala.

Slovenski prvoligaš Celje bolji od nogometaša Varaždina

Nogometaši Varaždina na igralištu s umjetnom travom u nedjelju, 16. siječnja, odigrali su prvi pripremni susret. Protivnik im je bio slovenski prvoligaš Celje koji je slavio s 2:1.

Pogotke za momčad koju vodi bivši trener Rijeke Simon Rožman postigli su David Zec i Stian Džumhur, dok se za Varaždince u strijelce upisao Petar Havojić u 80. minuti.

Idući prijateljski susret momčad Marija Kovačevića odigrat će u srijedu, 19. siječnja, kada u goste dolazi momčad koju je prošlu sezonu vodio varaždinski strateg.

Riječ je o aktualnom prvaku 3. HNL Sjever Mladosti iz Ždralova.

FOTO Varteks i Podravina krenuli s pripremama za drugi dio sezone u 3. HNL Sjever

Trećeligaški klubovi iz Varaždinske županije, Podravina i Varteks u subotu, 15. siječnja, započeli su s pripremama za drugi dio sezone.

Ludbrežani su prvi trening odradili u jutarnjim satima. Prema pisanju ludbreških medija pristigla su dvojica igrača. Riječ je o Mariju Sačeru, nekadašnjem napadaču Hajduka, i Matiji Štefancu koji je stigao iz Slaven Belupa.

Iz plavog jata otišli su Tkalčić, Cerovčec, Slukić, Artuković i Vujić.

U popodnevnim satima prvi trening u novoj godini na Hrašćici odradili su i Bumbari s novim trenerom Zoranom Vukelićem.

Zasad, kao što smo i pisali, pristigao je Ivan Sabljić iz Mladosti (Ž).

Podsjetimo, nakon prvog dijela sezone Varteks drži 8. mjesto s 15 osvojenih bodova, dok Podravina drži mjesto iznad i ima bod više od Bumbara. Na vrhu je Polet iz Sv. Martina na Muri s 33 osvojena boda.